Forum

Outlook Adres Defte...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook Adres Defteri

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
353 Görüntüleme
(@ByGRaND)
Gönderiler: 131
Estimable Member
Konu başlatıcı

Günaydın. Çözümpark yöneticileri olmak üzere herkese iyi bir gün olmasını diliyorum.
Office 2010 outlook ta şöyle bir sorunla karşılaştım.Domain yapısı olan sisteme bağlı yöneticim Office 2010 nun Outlookunu kullanıyor.Fakat adres defterinde 2 gruba ayrılmış şirket adıda bölüm oluşturmuş birinde 106 dierinde 129 adet Kişi Bilgisi içeriyor.yeni kişi eklediğimde varsayılanın hangisi olduğunu,Bunların ikisinide tek adres defterinde barındırmakyi ve hedef kalsörünü hangi menülerden değiştirebileceğimle ilgili bilgi vermeniz mümkünmüdür.

Teşekkürler İYİ ÇALIŞMALAR.

Gönderildi : 04/01/2011 11:40

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Bildiğim kadarı ile yeni açılan bir kullanıcı otomatik olarak herhangi bir gruba eklenmiyor, grup açtıktan sonra grubu bulup üzerinden üye ekle diyerek üye ekleyebiliyorsunuz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/01/2011 13:21

(@ByGRaND)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hoca Bilgilendirmeniz için Teşekkür Ediyorum.
Fakat gruplandırmayla ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum çnkü gruplandırmayı kaldırdığımda tek liste halinde gösteriyor fakat tekrar gruplandırmayı etkin yaptığımda sanki birbirinden farklı 2 klasör varmış gibi 2 adet şirket grubunda bölümlenmiş gösteriyor. bu gruplandırmayı etkin yapsamda ben tüm listemi birleşmiş bir şekilde görmeliyim. Yani Tüm bilgileri Tek ost. dosyasında oluşturmak istiyorum.

Teşekkürler İYİ ÇALIŞMALAR.

Gönderildi : 04/01/2011 13:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Sanırım farklı şeylerden bahsediyoruz, zaten gruplar tek bir pst ( ost ) içerisindedir. Bir ekran görüntüsü alsak ?

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/01/2011 16:32

(@ByGRaND)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Hocam geri bildirimi geç cevapladığım için özür diliyorum. birsüre mesai dışındaydım sorunu çözdüm.daha önceki kullanmış olduğu outlook express le oluşturduğu kişi listesi ile office 2010 da oluşturmuş olduğu kişi listesinde gruplandırma yapılmış şirket tabanlı outlook express te şirket bilgisi işlememiş office 2010 da şirket bilgisi işlemiş kısacası şirket bilgisini sildiğimizde sorun ortadan kalktı. Teşekkür ederim. Sayın Hakan Hocam .

Gönderildi : 07/01/2011 12:18

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Geri dönüş için ben teşekkür ederim Fırat .

Gönderildi : 08/01/2011 00:59

Paylaş: