outlook 2003 anket ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2003 anket yayınlama  

RSS
RÜKAN TURAN
(@RUKANTURAN)
Üye

bir anket çalışması yapacağız.anket i office programlarıyla hazırlayıp outlook üzerinden şirket içine yayınlanacak ve cevaplar tekrar bizde toplanacak.Ancak anketi nasıl hazırlayabilirim ve outlook üzerinden nasıl yayınlayabilirim.araştırmalararımda 2003 outlook üzerinde tools-forms-choose forms altından yapılabileceği izlenimini edindim fakat emin değilim.siz değerli üstadların bilgilerini ria ediyorum.saygılarımla.

Alıntı
Gönderildi : 17/08/2010 01:49
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Sorudan biraz uzaklaşacağız ama ortamda sharepoint veya iis varmı?Explorer üzerinden asp bir anket düşünmezmisiniz?

İlla outlook diyorsanız http://www.outlookcode.com/article.aspx?id=63  bunu inceleyebilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/08/2010 02:18
RÜKAN TURAN
(@RUKANTURAN)
Üye

Rıza bey dediğiniz linkten survey yolunu hallettim lakin soru ekleme kısmına gelince add diyip soruları ekleyemiyorum.kabul etmiyor.hata da vermiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/08/2010 14:06
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

Merhaba,

Pek inceleme imkanı olmadı ama bu işi neden web üzerinden yapmayı düşünmüyorsunuz?Çok pratik ve işlevsel ve hızlı olur.Outlook üzerinden yapmak şartmı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/08/2010 15:37
RÜKAN TURAN
(@RUKANTURAN)
Üye

web üzerinden free olarak yararlanabileceğim bir yer bulamadım.bildiğiniz site varsa paylaşırmısınız.

ESP-eletronik survey program bulduk ama server-client mantığını yada merkez ve dağıtılan emailllerin geri dönüşünü tanımlayamadık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 00:01
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

Merhaba bu kaç soruluk kaç seçenekli bir anket olacak?Oy verenlerin ne oy verdiği önemlimi?Detay verin gerekli scripti temin edelim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 02:16
RÜKAN TURAN
(@RUKANTURAN)
Üye

Anket 10 soruluk 4 seçenekli olacak.oy verenlerin hangi seçeneğe ne kadar oy verildiği önemli.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 11:22
RÜKAN TURAN
(@RUKANTURAN)
Üye

LAN üzerinde pc nin kendi IP numarasıyla pratik yoldan websitesi nasıl kurabilirim.

Elimde anket Html i var.Bunu yayınlamak istiyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 11:40
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

"Web yayımlama servisi Kuracağınız işletim sistemi nedir."En sağlıklısını seçmişsiniz.En basit hızlı yol.Maille linlersiniz millet girer oyunu kullanır.Birde ip kontrolü yaparsanız bir kere oy kullanır bir kişi.Süper olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 12:06
RÜKAN TURAN
(@RUKANTURAN)
Üye

xp OS

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 12:10
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)

Merhaba, Denetim masası--Program ekle kaldır--windows bileşenlerini ekle kaldır--internet information servis (iis)

kurulum bitince ip adresinizi yazarak browser üzerinden giriş yapabilirsiniz.Yayımlamak istediğiniz içeriğin ismini index.htm olarak c:\inetpub\wwwrot\ dizini altına yapıştırın.

Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/08/2010 12:31
Paylaş: