Forum

ekli dosya aça...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ekli dosya açamama

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
953 Görüntüleme
(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba

bazen  belli excel dosyları açılmamakta,

verdiği hata mesajı

Belge.xls dosyası  oluşturulamıyor,"Dosya içinde  oluşturmak istediğiniz klasörü sağ tıklatın,sonrada klasörler üzerindeki izinleri denetlemek için kısayol menüsünden  Özellikleri tıklatın "  hata mesajını almaktayım  bazı kullanıcılarda;kullanıcılar  Office 2007 STd.SP2 kullanmaktadırlar,aynı  dosyayı  baska bir kullancıya mail olarak attığımda  o rahatlıkla açabilmektedir,oda Power user kullanıcısı,dosyanın ismini değiştirdim,2007 formatında  kaydetip gönderdim,o şekilde açtı.belli bir süre sonra tekrar farklı bir kullanıcıda aynı hatayı vermeye başladı.

Sorunun  çözümü için yardımlarınızı  rica ederim.

Gönderildi : 29/06/2010 18:31

(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member
Konu başlatıcı

Outlook 2007

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\Security

içindeki "OutlookSecureTempFolder" içindeki değeri "C:\Documents and Settings\ZAFER.CALIKOGLU\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.Outlook\DBKI9UBU\" girip burdaki tüm dosyaları sildim,sonra tekrar denedim,sorun  oluşmadı.ama bunun neden  o  dosyadan kaynaklandığına  dair bir fikrim  yok.

teşekkürler

Gönderildi : 29/06/2010 18:54

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

http://www.howto-outlook.com/faq/securetemp.htm  registry kaydına denk gelen işlemi yaomış olabilirsiniz. Belirtilen makaleyi inceleyebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 01/07/2010 03:08

Paylaş: