Forum

Microsoft Lync Basi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft Lync Basic 2013 Client İndirme Linkleri Yayınlandı

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
666 Görüntüleme
(@oguzhanilkanboran)
Gönderiler: 148
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Lync Server 2013 RTM olmasıyla birlikte Lync Server 2013 için uygun olan client yazılımları da güncellendi. Aşağıdaki linklerden indirip kurabilirsiniz

İyi Çalışmalar

Gönderildi : 02/11/2012 12:27

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Bilgi için teşekkürler.

Gönderildi : 02/11/2012 16:39

(@oguzhanilkanboran)
Gönderiler: 148
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

İndirilebilir diller arasında türkçe bulunmamaktadır.

Fakat Office 2013 ile birlikte entegre geldiginden türkçe dil paketiyle TR olabilir diye düşünüyorum.

http://technet.microsoft.com/tr-TR/evalcenter/jj192782.aspx

Kolay gelsin

Gönderildi : 06/02/2013 22:36

(@okanerin)
Gönderiler: 157
Estimable Member

Kusura bakmayın. Yanlış yere cevap yazdım. 

Merhaba,

isim.soyisim kullanıcısına manuel olarak tüm kullanıcıların lync contact'larını ekledim.

Export-CsUserData -PoolFQDN “lyncsrv.xxx.local” -UserFilter “[email protected]” -FileName “C:\scripts” ile bu dizine  listeyi .zip olarak export edebiliyorum. XML' e bakınca listede yer alan kullanıcıları görebiliyorum.

Başka bir kullanıcıya  Import-CsUserData -PoolFQDN “lyncsrv.xxx.local” -UserFilter “[email protected]” -FileName “C:\scripts\ExportedUserData.zip” ( export ettiğim dosya ) komutunu kullanıyorum. Komut hata vermiyor ancak ne kadar beklersem bekleyeyim

Kullanıcının listesine contact^lar eklenmiyor. 

Ne yapmam gerekir ? 

İyi Çalışmalar. 

Gönderildi : 10/06/2013 13:52

(@BasirAlmas)
Gönderiler: 1
New Member

Merhabalar Ilkan Bey

Ben Afganistan Abdulbasir Almas, yeni bir ise baslamistim burada daha once hic kullanmadigim Lync serverle karsilastim, bugunler bir sorun cikmis bazi telefonlarda yada Lync serverde, bir kere sign out yapildimi bir daha girilmiyor "Certificate Web Service Cannot Be Found" diyor ama signout yapilmayan telefonlar calisiyor. Test-CsPhoneBootstrap ile de bazi PIN idlerini test ettim orada da web service cevap vermiyor. saygilar

Gönderildi : 30/09/2015 15:43

(@ibrahimbas)
Gönderiler: 106
Estimable Member

iyi akşamlar ben lync server 2013 indirme linkini bulamadım ilk defa kuracam da tabi iş için değil deneme amaçlı acaba deneme sürümünü varsa indirmem gereken farklı eklentilerin linklerini veebilirmisiniz çünkü biraz araştırdım lync server facebook twitter vs vs bi sürü detay var da ben daha yeni kuracam buna göre bilgi verebilirmsiiniz

Gönderildi : 13/11/2015 20:30

Paylaş: