Forum

Ofis 365 Dış kullan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ofis 365 Dış kullanıcı ile room paylaşımı

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
558 Görüntüleme
(@dogantopkaya)
Gönderiler: 116
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, 

Ofis 365 kullanıcısıyız. Kuruluşumuzda 1 adet domain tanımlı. Kendimize ait toplantı odalarımızı outlook üzerinden takip edebiliyor, yönetebiliyor ve rezerve edebiliyoruz. Şimdi kardeş bir şirketimiz daha bünyemize katıldı. Bunlar da bizden bağımsız ayrı Ofis 365 kullanıyorlar. Sorunumuz şu, bu arkadaşlar ile toplantı odalarımızı ortak kullanmak istiyoruz. Bizim gibi onların da outlook'unda rooms görünmesini ve uygunluğa göre reervasyon etmelerini nasıl sağlayabiliriz. Tekrar hatırlatıyorum, bizim panelimize bağlı kullanıcılar değiller. Toplantı rezervasyon sistemleri var evet biliyorum ama ofis 365 içerisinde bunu yapabilir miyiz bu önemli benim için.  

Gönderildi : 20/01/2019 03:37

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Benim anladığım office 365 satanlar size bu konuda destek olmalıyor,  o yüzden office 365 alırken firmanın teknik yetkinliğini mutlaka göz önüne alın.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/01/2019 21:48

(@umitseyhan)
Gönderiler: 367
Üye

Doğan Bey selamlar,

Aşağıdaki linkte bulunan adımları uygulayabilr misiniz?

https://blogs.technet.microsoft.com/ehlro/2015/03/26/enable-freebusy-information-between-the-office-365-users-from-two-different-tenants-when-the-autodiscover-of-one-of-them-is-pointing-on-premise/

Bilginize.

Gönderildi : 21/01/2019 12:44

Paylaş: