Forum

Hatalı yazılan mail...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hatalı yazılan mail adreslerini bir adrese yönlendirme.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
541 Görüntüleme
(@metinduman)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Office 365 üzerinde tek domain olan 35 kullanıcılı bir yapımız var, firmaya yurt dışından sürekli yeni kişilerde mailler gelmektedir ve zaman içinde gördük ki maillerin çoğunu karakter hatalaması yapılmaktadır. Domaini doğru yazan tüm mailleri bir mailbox a düşürmek istiyoruz. Örneğin içeride mailbox olan ve doğru yazılan mailler kullanıcılara düşsün olmanyanlar info ya düşsün gibi.

Araştırmalarım sonucu catchall yöntemini buldum fakat doğru kuralları bir türlü yazamadım.

Yardımlarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar.

Gönderildi : 19/04/2016 17:00

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bunu postmaster otomatik olarak bende yapıyor. Sizde durum farklı ise online portal üzerinden ticket açabilir veya aşağıdaki numaradan Ofis 365 kısmına bağlanarak türkçe destek alabilirsiniz.

Teknik Destek: 444 6787

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/04/2016 17:48

Paylaş: