Forum

Azure Detach Disk a...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Azure Detach Disk again Attach

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
308 Görüntüleme
(@AliKOPRULU)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

10 gündür kullanmadığım VM açmak istediğimde açılmadı uzun uğraşlar sonunda açamayınca eklemiş olduğum diski ayırdım. Disklere baktığım da disk görünüyor tabi bağlı olduğu bir VM yok. Şu anda VM düzeldi, açılıyor ama diski bağlamıyorum. Diskin durumu ne olacak bağlama şansımız var mı. İçindeki datalarımı VM'e geçirme şansım var mı ?

Gönderildi : 30/12/2014 02:07

(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1456
Noble Member

10 gündür kullanmadığım VM açmak istediğimde açılmadı uzun uğraşlar sonunda açamayınca eklemiş olduğum diski ayırdım. Disklere baktığım da disk görünüyor tabi bağlı olduğu bir VM yok. Şu anda VM düzeldi, açılıyor ama diski bağlamıyorum. Diskin durumu ne olacak bağlama şansımız var mı. İçindeki datalarımı VM'e geçirme şansım var mı ?

ne hata veriyor ekran görüntüsü paylaşabilirmisiniz  

Gönderildi : 30/12/2014 11:37

(@AliKOPRULU)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Hataların ekran görüntüsü yok, şuan düzeldiği için yeni ekran görüntüsü alamıyorum da, yazılı olarak internette aramıştım. Yalnız hata VM açılmamasıyla ilgiliydi, Diski ayırdıktan sonra başlattığımda Azure bir kaç dakikada makineyi düzeltti ve açıldı. Ayırmış olduğunuz diski makineye tekrar eklemek için makinenin açık olması gerekiyormuş ben kapalıyken denediğim için ekleyemedim açıkken ekleyince sorun kalmadı. Yardımınız için teşekkürler...

Gönderildi : 30/12/2014 12:42

Paylaş: