Forum

Olutook Express İle...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Olutook Express İleti Görüntülenemiyor Hatası

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
894 Görüntüleme
(@SefaTaskiran)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Outlook express de  geriye dönük maillerimi bulmak için bul menüsünden gerekli klasörden aratma işlemini yaptıktan sonra maili buluyorum yalnız açmak istediğimde " İleti görüntülenemedi. Outlook Express bu iletiyi gösterirken beklenmeyen bir sorun oluştu. Yetersiz bellek veya yetersiz disk alanından bilgisayarınızı denetleyin ve yeniden deneyin." diye bir hata ekranı alıyorum.

Konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 06/12/2012 16:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Outlook express çok eskide kaldı , öncelikle tüm güncellemeleri yapıp bu şekilde deneyin sonuç alamazsanız eğer mailleri outlook kurarak outlook üzerine çekin bu şekilde mailleri görebilecekmisiniz görelim.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/12/2012 12:02

(@SefaTaskiran)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

peki hocam office outlook üzerine çekmeden çözülebilme ihtimali varmıdır?

Gönderildi : 10/12/2012 13:25

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Çözülebilir ama outlook daha pratik express çok eskide kaldığı için güncel bir mail iletişim programı değil. Gelişmelerin çok gerisinde elinizde windows vista veya 7 olsaydı expres yerine windows maile geçerdiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 11/12/2012 00:00

Paylaş: