Forum

outlook 2007 hotmai...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2007 hotmail,yahoo,mynet gibi sitelere mail gönderilimi engelleme

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
604 Görüntüleme
(@dogusergul)
Gönderiler: 137
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhabalar

outlook 2007 hotmail,yahoo,mynet gibi sitelere mail gönderilimini kapamak istiyorum herhangi bi mail server kurulu değil pop olarak yüklü bütün mailler... bunu yapabilmenin bir yolu var mı acaba?

Gönderildi : 09/04/2012 18:13

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Outlook mail hizmetini nereden alıyor ? Yani mail server nerede ise onun üzerinde kural yazabilirsiniz merkezi olarak.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 09/04/2012 19:15

(@dogusergul)
Gönderiler: 137
Estimable Member
Konu başlatıcı

mail server yok her pcye outlooku tektek gidip kurup ayarlarını yaptıktan sonra hotmaile veya mynet adresine mail göndermesini engellemek istiyorum.

outlook 2007 kullanıyorum ve öyle bi özellik var gibi gözküyor

araçlar-seçenekler-önemsiz e-posta-engellenen gönderiler kısmı çıkıyor

oraya hotmail.com-www.hotmail.com - @hotmail.com ve hotmail istesinin Ip adresini bile yazdım ancak gönderilmde yapıyor mailde alıyor. başka bi şekilde kapatma yapamazmıyız mail server olmadan

Gönderildi : 09/04/2012 20:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba bu işi tek tek yapmak yerine neticede bu hizmeti bir yerden alıyorsunuz orası ile irtibata geçin.Size mantıklı bir çözüm sunacaklardır.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 10/04/2012 02:14

Paylaş: