Anasayfa » Forum

Gmail Google Apps Hakkında Yardım  

RSS
Yasin Altunoglu
(@YasinAltunoglu)
Üye

selam arkadaşlar.

şirket maillerini gmail üzerinden kullanıyoruz. tüm kullanıcıları görebiliyorum. üzerlerinde değişiklik yapabiliyorum. fakat bide info@xxxx.com var bunun şifresini bulamıyorum. google apps kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ana pencere burası;

[img] [/img]

kullanıcıların olduğu bölüm;

[img] [/img]

burada da gruplar var. işte burda info@beyazitmimarlik.com var bunun şifresini nasıl öğrenebilirim?

[img] [/img]

Alıntı
Gönderildi : 02/12/2011 18:29
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
Kullanıcının üzerine tıkladığınızda user informatin alanı ve altında password kısmı var buradan değiştirebilirsiniz.
image009

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2011 00:07
Yasin Altunoglu
(@YasinAltunoglu)
Üye

Selam Rıza Bey;

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. bunu biliyorum zaten kullanıcılar da istediğim mail hesabı görünmüyor sadece gruplarda görebiliyorum. baya karıştırdım içeriği ama bulamadım. domaini aldıkları yerle irtibata geçeceğim artık. tekrar teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2011 01:01
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Üye

[quote user="Devbabafingo"]

selam arkadaşlar.

şirket maillerini gmail üzerinden kullanıyoruz. tüm kullanıcıları görebiliyorum. üzerlerinde değişiklik yapabiliyorum. fakat bide info@xxxx.com var bunun şifresini bulamıyorum. google apps kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ana pencere burası;

[img] [/img]

kullanıcıların olduğu bölüm;

[img] [/img]

burada da gruplar var. işte burda info@beyazitmimarlik.com var bunun şifresini nasıl öğrenebilirim?

[img] [/img]

[/quote]

Merhaba,

Bu konu Hosting ve Domain aldığınız firma ile ilgilidir. Kendileriyle iletişime geçerseniz ya da size verilen panel bilgileri ile giriş yaparsanız istediğiniz şekilde info@domaininiz.xxx hesabınızı yönetebilir, şifre değişikliği yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2011 01:18
Yasin Altunoglu
(@YasinAltunoglu)
Üye

Teşekkürler Erdem Bey, aynen domaini aldıkları yerle irtibata geçeceğim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2011 01:26
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Üye

[quote user="Devbabafingo"]Teşekkürler Erdem Bey, aynen domaini aldıkları yerle irtibata geçeceğim.[/quote]

Aslında size panel bilgilerini vermiş olmaları lazım. Bu bilgilerin sizde de olmasını talep edin.

Sonucu buradan da paylaşmanızı rica ederim.

İyi çalımalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2011 09:10
 Anonim

info bir mail adresi değil bir grup

bu grubun içine eklediğiniz kullanılardan SAHİP olarak  eklediğiniz kimseler bu mail adreisni kullanailir sanırım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/12/2011 20:56
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol