Forum

Gmail Google Apps H...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gmail Google Apps Hakkında Yardım

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
382 Görüntüleme
(@yasinaltunoglu)
Gönderiler: 105
Estimable Member
Konu başlatıcı

selam arkadaşlar.

şirket maillerini gmail üzerinden kullanıyoruz. tüm kullanıcıları görebiliyorum. üzerlerinde değişiklik yapabiliyorum. fakat bide [email protected] var bunun şifresini bulamıyorum. google apps kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ana pencere burası;

[img] [/img]

kullanıcıların olduğu bölüm;

[img] [/img]

burada da gruplar var. işte burda [email protected] var bunun şifresini nasıl öğrenebilirim?

[img] [/img]

Gönderildi : 02/12/2011 19:29

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Kullanıcının üzerine tıkladığınızda user informatin alanı ve altında password kısmı var buradan değiştirebilirsiniz.
image009

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/12/2011 01:07

(@yasinaltunoglu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selam Rıza Bey;

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. bunu biliyorum zaten kullanıcılar da istediğim mail hesabı görünmüyor sadece gruplarda görebiliyorum. baya karıştırdım içeriği ama bulamadım. domaini aldıkları yerle irtibata geçeceğim artık. tekrar teşekkürler.

Gönderildi : 03/12/2011 02:01

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

selam arkadaşlar.

şirket maillerini gmail üzerinden kullanıyoruz. tüm kullanıcıları görebiliyorum. üzerlerinde değişiklik yapabiliyorum. fakat bide [email protected] var bunun şifresini bulamıyorum. google apps kullanan arkadaşlar yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ana pencere burası;

[img] [/img]

kullanıcıların olduğu bölüm;

[img] [/img]

burada da gruplar var. işte burda [email protected] var bunun şifresini nasıl öğrenebilirim?

[img] [/img]

Merhaba,

Bu konu Hosting ve Domain aldığınız firma ile ilgilidir. Kendileriyle iletişime geçerseniz ya da size verilen panel bilgileri ile giriş yaparsanız istediğiniz şekilde [email protected] hesabınızı yönetebilir, şifre değişikliği yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 03/12/2011 02:18

(@yasinaltunoglu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler Erdem Bey, aynen domaini aldıkları yerle irtibata geçeceğim.

Gönderildi : 03/12/2011 02:26

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Teşekkürler Erdem Bey, aynen domaini aldıkları yerle irtibata geçeceğim.

Aslında size panel bilgilerini vermiş olmaları lazım. Bu bilgilerin sizde de olmasını talep edin.

Sonucu buradan da paylaşmanızı rica ederim.

İyi çalımalar.

Gönderildi : 03/12/2011 10:10

(@Anonim)
Gönderiler: 0

info bir mail adresi değil bir grup

bu grubun içine eklediğiniz kullanılardan SAHİP olarak  eklediğiniz kimseler bu mail adreisni kullanailir sanırım.

Gönderildi : 03/12/2011 21:56

Paylaş: