Forum

outlook 2003 bazı m...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2003 bazı mailleri yanıtlarken kitleniyor

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
388 Görüntüleme
(@UgurSALMASUR)
Gönderiler: 163
Estimable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba outlook 2003te bazı mailleri yanıtlarken outlook kitlenip kalıyor daha önce böyle birşey başına gelen varmıdır acaba.çözüm için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Gönderildi : 15/04/2010 12:23

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Selam, Uninstall/install yapmayı denediniz mi? Bu denenmiş sonuç alınamamış ise, bilgisayarın network bağlantısı, virus olma ihtimali vb. bir çok ihtimal söz konusu. Bu arızanın olduğu sıradaki eventleri bizimle paylaşabilirseniz, makinenin verdiği tepki gibi ipuçları olmadan bir çok dala ayrılır, daha detaya inebilirsek hızlı çözüm üretebiliriz. Network kablosu dahi sebep olabilir.

İyi çalışmalar

Gönderildi : 15/04/2010 14:50

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

arkadaşlar merhaba outlook 2003te bazı mailleri yanıtlarken outlook kitlenip kalıyor daha önce böyle birşey başına gelen varmıdır acaba.çözüm için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bazı e-maillerden kastettiğiniz nedir? 

Gönderildi : 15/04/2010 16:25

(@UgurSALMASUR)
Gönderiler: 163
Estimable Member
Konu başlatıcı

sadece bir adresten gelen maillere yanıtla dediğimde yanıtlama ekranı açılmıyor ve outlook kitleniyor.o adrese yeni mail göndermek istediğimde sorunsuz yeni mail atabiliyorum.yine o adresten gelen geçen hafta yanıtladığım maillerede şimdi yanıtlama yapamıyorum.

Gönderildi : 15/04/2010 17:41

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Selam, tek bir adres ise şunu belki deneyebilirsiniz; OWA ile maile giriş yapıp oradan reply yapın, aynı şekilde OWA 'yı da kitliyorsa mail boyutu ile ilgili olabilir, attach varsa bununla ilgili olabilir, biraz detaylı soru 🙂

Gönderildi : 15/04/2010 18:01

(@OsmanALKAN)
Gönderiler: 4
Active Member

Outlook Ayarlarında,
Araçlar-Seçenekler - Posta Biçimi Burda ileti biçimini değiştirmeyi dene.
Bildiğim kadarıyla Buralardaki ayarları değiştirince düzeliyor.
Saygılar

Gönderildi : 10/02/2011 11:25

Paylaş: