Forum

Windows 7 Lisanlama

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 7 Lisanlama

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
364 Görüntüleme
(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member
Konu başlatıcı

Hocam elimizde open lisans kullanıyoruz 50 tane aktivasyon 10 tane lisans var , mesela benim aktivasyonum bittiğinde ne yapacağım yeniden mi almam gerek

Gönderildi : 12/06/2012 13:30

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Hocam elimizde open lisans kullanıyoruz 50 tane aktivasyon 10 tane lisans var , mesela benim aktivasyonum bittiğinde ne yapacağım yeniden mi almam gerek

Merhaba,

Open lisans 10 tane olupta 50 tane aktivasyon nasıl oluyor ben bu kısmı anlayamadım. Sanırım siz ayrı zamanlarda 5'li paket halinde toplam 10 paket satın alımı yaptınız ve bunun karşılığında 50 lisansınız oldu. Eğer bu şekilde ise lisans işlemi tamamlanmıştır. Sizin gidip tekrar lisans almanıza gerek yok.

Ancak farklı bir durum söz konusu ise lisanslanmada bir yanlışlık yapıyor olabilirsiniz. Ayrıca belirtmekte yarar görüyorum ki artık open lisans client versiyonlarında yok yani elinizde GGWA varsa bile lisanslandıktan sonra OEM mantığı ile çalışmaya devam eder.

Gönderildi : 12/06/2012 15:16

(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member
Konu başlatıcı

hocam ekranda bir lisans var birde aktivasyon var bu şu aor nlamamı geliyor 10 anahtar aldım bu 10 anahtarı 50 kere aktivite edebilirim ?

Gönderildi : 12/06/2012 16:30

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Aynen tabir ettiğiniz gibi. Bir ekran görüntüsü paylaşırsanız net konuşalım. Key alanları ve firma bilgilerinin üzerini mozaikleyin.

Gönderildi : 13/06/2012 13:28

Paylaş: