Forum

Exchange 2007 unins...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2007 uninstall problemi ve çözümü

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
373 Görüntüleme
(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_
Konu başlatıcı

Exchange 2007 programını ortamdan kaldırmaya çalışırken aşağıdaki gibi bir hata alıyorsanız eğer,

The public folder database “\DC\Second Storage Group\Public Folders” contains folder replicas. Before deleting the public folder database, remove the folders or move the replicas to another public folder database. For detailed instructions about how to remove a public folder database, see http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=81409.

Adsi edit üzerinden aşağıdaki değerlerin olduğu dizine girerek gerekli öğeleri siliniz.
Configuration->Configuration-> Services-> Microsoft Exchange -> First Organization-> Administrative Groups-> Exchange Administrative Group-> Servers-> Server name-> Information Store-> First Storage Group.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 20/01/2011 16:51

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Rıza kritik bir bilgi. Bir çok IT Admini'nin işine yarayacaktır.

Eline sağlık.

Gönderildi : 20/01/2011 16:53

Paylaş: