Forum

aruba IAP-204-RW

Bildirimler
Hepsini Temizle

aruba IAP-204-RW

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,195 Görüntüleme
(@mustafakemaldeniz)
Gönderiler: 67
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba, 

aruba model: APIN0204  4 adet wireless cihazımız var, bu cihazları resetleyip yeniden konfig yapmak istiyorum, fakat arayüzüne ne yaptıysam erişemedim;

1- reset düğmesi power jack ın altında bir delik o mu? o ise ataç ucuyla resetledim ama herhangi bir led ışık değişmedi.

2- unfi gibi bir controller yazılımı mı var acaba? internette hangi yazılımı indirmeliyim?

3- elimde poe adaptör olarak 48V 0,5A var, arubanın arkasında 56V 350mA, ama 48V adaptörü taktığımda ışıkları yanıyor, cihazı bozar mı ?

yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkürler

Gönderildi : 04/12/2017 19:28

(@gokhantatar)
Gönderiler: 193
Estimable Member

merhaba, 

aruba model: APIN0204  4 adet wireless cihazımız var, bu cihazları resetleyip yeniden konfig yapmak istiyorum, fakat arayüzüne ne yaptıysam erişemedim;

1- reset düğmesi power jack ın altında bir delik o mu? o ise ataç ucuyla resetledim ama herhangi bir led ışık değişmedi.

2- unfi gibi bir controller yazılımı mı var acaba? internette hangi yazılımı indirmeliyim?

3- elimde poe adaptör olarak 48V 0,5A var, arubanın arkasında 56V 350mA, ama 48V adaptörü taktığımda ışıkları yanıyor, cihazı bozar mı ?

yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkürler

Merhaba,

AP'nin power problemi olmadığından eminseniz, password resetleme/factory default için aşağıdaki linkteki prosedürü uygulayabilirsiniz.

http://community.arubanetworks.com/t5/Controller-less-WLANs/Where-is-the-reset-button-on-the-IAP-and-how-do-I-reset-the-IAP/ta-p/180980

48V POE adaptörü switch'e zarar verir.  POE Midspan injector kullanmanız lazım.

Selamlar.

Gönderildi : 05/12/2017 22:15

Paylaş: