Forum

Serveri resetledikt...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Serveri resetledikten sonra IIS deki site çalışmıyor.

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
601 Görüntüleme
(@CihanCoskun)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Herkese iyi günler,

ISS7 üzerinde barındırdığım sitem bu sabahtan beri çalışmıyor. Sabah server bilgisayarda bir arıza sebebiyle resetlemek zorunda kaldım. Daha sonra site çalışmaz oldu. Bu web sayfası kullanılamıyor hatası alıyorum. ISS > www > sitem > basic settings > test settings  kısmından authentication onaylı iken authorization wwwroot klasörüne erişim yok diyor. Connect as  kısmından Specific User diyerek bilgisayar kullanıcı adı şifresi ile giriş yapıp authorizationu da aktif hale getirdim ama yine sitem açılmıyor. Başka bir çözümü var mıdır? Bilgisayar resetlenince böyle bir sorun oldu. wwwroot klasorune tüm kullanıcılara full yetki vererek de denedim yine erişilmiyor. :S

Şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 16/11/2015 16:02

(@HasanCiCEK)
Gönderiler: 15
Active Member

Auto backuplardan deneme yaptinizmi ?

Gönderildi : 17/11/2015 02:39

(@CihanCoskun)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Hayır denenedim ama daha önce de aynısı olduğunda root klasorumun ıcınde bir .htaccess dosyası oluşmuş. deny from all ile girişleri yasaklamış. O dosyayı silerek halletmiştim. Kendi kendine dosya oluşturur mu web sunucu? Yahutta hacklenme flan mı olmuştur? Anlam veremiyorum. Neden olduğunu bilsem ona göre yol alacağım. Yardımlarınızı rica ediyorum..

Gönderildi : 17/11/2015 13:05

Paylaş: