Forum

MailEnable Mail Y&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MailEnable Mail Yönlendirmesi

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,073 Görüntüleme
(@AffanKAHYA)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

MailEnable üzerinde 50-60 Arası kullanıcım mevcut bu kullanıcıların hepsinin gelen ve giden maillerini bir adrese yönelendirmek istiyorum mesela [email protected] adresine bunu nasıl yapabiliriz bu konuda bilgisi olan varmı acaba 

teşekkürler.. 

Gönderildi : 24/04/2013 14:47

(@mutlubenmutlu)
Gönderiler: 297
Reputable Member

Mailenable yonetim paneline girin.

Messaging Manager -> Filters altina yeni bir Filter ekleyin ismini istediginiz birsey yapin.

Use Standard criteria kismindan "All Messages- process this filter actions for all messages" i secin

Asagidan Add action a basip Forward to Address i secip hangi mail adresine gitmesini istiyorsaniz yazin.

Filteri aktif ettiginizde incoming/outgoing tum mailler yazmis oldugunuz mail'e iletilecektir.

Gönderildi : 24/04/2013 17:00

(@AffanKAHYA)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Mutlu Bey,

çok teşekkür ederim çok işime yaradı, bir sorum daha olacak bazı mail adreslerini bu listenin dışında bırakabilirmiyiz ?

şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 24/04/2013 18:00

(@mutlubenmutlu)
Gönderiler: 297
Reputable Member

Rica ederim ne demek, bildigim kadariyla criteria script yaratarak yapabilirsiniz ama acikcasi hic scriptlerini kurcalamadim nasil yapildigi hakkinda yardimci olamiyacagim.

Gönderildi : 24/04/2013 18:37

(@MelihMERCAN)
Gönderiler: 59
Trusted Member

Mailenable yeni kurdum ve yeni öğreniyorum. Maillerimiz gidip geliyor bir sıkıntı yok ama bazı uygulamalar yapmak istiyorum üzerinde.
Mesela bu anlattığınız konu. Doğru mu? anladım bilmiyorum bu uygulama tüm maillerin kopyasını belirlenen maile mi gönderiyor?
Benim yapmak istediğim bir [email protected] mailinin gönderdiği tüm maillerin [email protected] mailine de bir kopyasını göndermek. böyle bir uygulama yapabilir miyiz?

Gönderildi : 04/11/2014 13:50

Paylaş: