Forum

ETE to PDF Convert ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] ETE to PDF Convert File

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
2,636 Görüntüleme
(@OktayBOZDEMiR)
Gönderiler: 88
Estimable Member
Konu başlatıcı

ETE uzantılı dosyam var. ETE yada VCE uzantılı dosyalar için ücretli programlar var fakat PDF'e dönüştürmek benim için yeterli? ETE to PDF'e nasıl dönüştürebilirim, bir kaç web sitesi var fakat paypal ödeme istiyor ve paypal'ım yok.

Gönderildi : 28/11/2019 12:31

(@cahityolacan)
Gönderiler: 514
Super Admin

.ete dosyası sınav simülasyon dosyası. Zor hatta bulamazsın, hatta özellikle o dosyaları pdf oalrak online yaparım diyen siteleride sana bu .ete yi bedava ( yada satan ) satan kişiler kuruyor. O yüzden sınav için dump dosyaları zor pdf convert için. .ete için açan simülasyon  yazılımı alman daha iyi olur. Kolay gelsin.

Cahit YOLAÇAN
vExpert - vExpert NSX - CCNA- MCSE - CEH
https://www.vmwaretv.com

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/11/2019 13:04

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Ne yazık ki bu iş için para ödemeniz gerekli. Aslında doğrusu bu çünkü crack sormaktan farklı değil şu anda bu sorduğunuz. Zaten forum kuralları gereği bu tür konularda destek vermiyoruz.

Bildiğim ücretsiz bir ürün yok zaten olsa bu durumda illegal bir talep olmazdı ama 2006 yılından beri eğitim sektöründeyim bu konuda adamlar çok dikkatli çünkü tek gelir kapıları bu.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/12/2019 00:09

Paylaş: