Forum

Team Viewer geç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Team Viewer geçmiş bağlantıları görüntüleme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
8,860 Görüntüleme
(@BatuhanONER)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Team Viewer üzerinden local ağda yapılan bağlantıları nasıl görebilirim? Ip veya ID olarak tutulan loglara nasıl ulaşabilirim sadece son 2 günün kaydı tutuluyor fakat her gün birbirine bağlanan onlarca bilgisayar var. Hangi bilgisayar hangi bilgisayara bağlanmış ne kadar açık kalmış bunu görmemin bir yolu var mı?

Gönderildi : 28/07/2017 13:56

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

https://community.teamviewer.com/t5/Knowledge-Base/How-to-find-your-log-files-on-Windows-and-Mac-and-Linux/ta-p/4694

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/07/2017 16:29

(@BatuhanONER)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba, buraya girdim fakat sadece 2 günlük log dosyalarına ulaşabiliyorum bana daha geniş bir tarih aralığındaki loglar lazım, bunun için bildiğiniz bir çözüm var mı?

Gönderildi : 28/07/2017 17:36

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bu gibi durumlarda syslog veya log programı kullanmak gerekir. Örnek olarak bizde ibm qradar var gösterilen bir log dosyasını sürekli olarak merkezi log sistemine aktarıyor. Ancak maliyetli çözüm.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/07/2017 21:43

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

sorunuzun en net cevabını üretici verecektir, direk case açmanız fayda var.

ek olarak, kullanıcılarınıza teamviewer vb. uygulamalar aracılığı ile oturumlar arası erişim izni vermeniz, güvenlik/yetki/yönetim gibi operasyon adımlarında ciddi zafiyetlere yol açacaktır.

mutlaka bu yöntem ile gitmek isterseniz, local ağ üzerinde ilgili ip/portlar için dineleme yapmanız, çözüm olabilir.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/07/2017 01:41

Paylaş: