Forum

Yerel hesap kilitle...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yerel hesap kilitlendi

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
429 Görüntüleme
(@buraktomaruto)
Gönderiler: 43
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba. Win 8.1 kullanıyorum. Bugün kullanıcı hesaplarından Test adı altında kullanıcı ve şifre oluşturdum. Pc yi yeniden başlattığımda açtığım kullanıcı adı aktif oldu. Tekrar silmek için denetim masasına giriyorum fakat sadece NO'yu seçmeme izin veriyor. YES disable konumda seçemiyorum. Yönetici paneline falan da giremiyorum. Kullanıcı sign out yapıyorum fakat diğer kullanıcılarımı göremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Gönderildi : 31/03/2016 17:35

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Silmek istediğiniz hesaplamı login oluyorsunuz? Eğer öyle isee farklı bir hesapla login olmalı veya admin hesabını enable ederek, admin hesabı ile login olup silmek istediğiniz hesabı silebilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 01/04/2016 00:57

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

active boot disk ile boot edip gerekli işlemleri yapabilirsiniz. çok başarılı bir tooldur.

Gönderildi : 01/04/2016 01:37

Paylaş: