Browserda müzi...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Browserda müzik engelleme  

  RSS
 Anonim

Swf uzantılı dosyaları yasaklayarak kullanıcının ttnet müziğe ulaşması fakat müzik dinlemesi engellenmiş oluyor. Şu anda sadece browser üzerinden radyoları engelleme işlemim kaldı. Yine aynı şekilde atıyorum radyolar.org sitesine giriş yapabilecek fakat play tuşuna bastığı zaman müzik dinleyemecek. Yanlız burda şöyle bir sıkıntı var explorerın geçmişine baktığımızda herhangi bir ipucu vermiyor play tuşuna bastığımızda.Eğer dosya uzantısını tespit edbilsem sıkıntıyı çözmüş olacağım.


Teşekkürler kolay gelsin.

Alıntı
Gönderildi : 17/08/2010 16:19
murat pektaş
(@muratpektas)
Üye

web filter de category altında Potentially Bandwidth Consuming\Internet Radio and TV burayı blokladığında site içeriğindeki hiç bir radyoyu çalmaz.

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/08/2010 18:47
 Anonim

Murat bey teşekkür ederim ilginize. Aslında tam olarak yapmak istediğim bu değil. Daha fazla araştırmam gerekiyor anlaşılan.Benim yapmak istediğim antivirüs kısmından ilgili dosya uzantısını engellemek. Örneğin ttnet müzikte swf uzantısını yasakladığım zaman siteye giriş yapabiliyor fakat play tuşuna bastığı zaman dinlemeyemiyor. Neyse araştırmalar devam ediyor umuyorum çözeceğim. Tekrar teşekkürler kolay gelsin. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 12:46
 Anonim

swf üzerinden müzik çalıyorsa

swfde çalaacğı dosyaları ya direkt açar flv fla vs. 

yada bir xml dosyasından  çeker

genel kullanım budur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 13:29
 Anonim

Bu uzantıları denemedim açıkcası. İoz peki browsera entegre media player konusunda uzantı olarak bir bilgin varmı acaba.


Teşekkürler kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/08/2010 17:41
Paylaş: