Forum

Publıc Folder

Bildirimler
Hepsini Temizle

Publıc Folder

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
386 Görüntüleme
(@gokhanyuceler)
Gönderiler: 86
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Saygı değer arkadaşlar sistemimde kurulu olan exchange server'ım da  birkac publıc folder oluşturdum ve localdeki outlook kullanıcılarım rahat bir şekilde bu dosyaları görebiliyor.şirket dışındaki şubelerim pop3 servisi ile şirketteki exchange e bağlanıyorlar fakat publıc folderları göremiyorlar hali ile . Ben bu uzak şubelerimde kullanılan outlookları localdeki exchange serverımda oluşturduğum publıc folderlara ulaşmalarını nasıl sağlarım.onlarda exchange server da oluşturduğum publıc folderlara bağlanabilirler mi ..?

Gönderildi : 25/12/2008 20:02

(@DenizASLAN)
Gönderiler: 811
Noble Member

bildiğim kadarıyla POP3 ile sağlayamazsın fakat VPN ile bağlayıp hesaplarını yapılandırsan kesin çözüm olur derim.
Ama yinede hocalarımın bir yorumunu bekle.

Gönderildi : 25/12/2008 20:22

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba ;

Gokhan Bey  uzak kullanıcıları Exchange  sunucuya baglanmanın bence  en  kullanışlı ve  pratik olanı Rpc Over Https  yeni  adı ile Outlook Anywhere  Portalımız  uzerınde  ıkı  konu  hakkında da  detaylar  mevcut makaleler  kısmını  incelemenizi öneriyorum.

Teşekkürler.

Gönderildi : 25/12/2008 20:33

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba ;

Gokhan Bey  uzak kullanıcıları Exchange  sunucuya baglanmanın bence  en  kullanışlı ve  pratik olanı Rpc Over Https  yeni  adı ile Outlook Anywhere  Portalımız  uzerınde  ıkı  konu  hakkında da  detaylar  mevcut makaleler  kısmını  incelemenizi öneriyorum.

Teşekkürler.

[Y] Katılıyorum.Eğer Exchange 2007 kullanıyorsanız Outlook Anywhere.2003 kullanıyorsanız Rpc Over Https'i kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 26/12/2008 00:16

Paylaş: