Forum

office 365 disclaim...

Bildirimler
Hepsini Temizle

office 365 disclaimer tekrar etmemesi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
920 Görüntüleme
(@mustafakemaldeniz)
Gönderiler: 67
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba, 

exchange online plan1 mail sistemi kullanmaktayız, disclaimerin her yanıtlanan mailde çoğalarak artmasını istemiyoruz. özel durum ekle kısmından 'konu veya gövde şu metin desenleriyle eşleşiyor' durumunu uyguladım fakat yine disclaimer yanıtlanan iletilerde artıyor. 

çözümlerinizi rica ediyorum.

Gönderildi : 05/02/2019 17:24

(@hakanmarangoz-2)
Gönderiler: 15
Active Member

merhaba, 

exchange online plan1 mail sistemi kullanmaktayız, disclaimerin her yanıtlanan mailde çoğalarak artmasını istemiyoruz. özel durum ekle kısmından 'konu veya gövde şu metin desenleriyle eşleşiyor' durumunu uyguladım fakat yine disclaimer yanıtlanan iletilerde artıyor. 

çözümlerinizi rica ediyorum.

Selamlar,

Özel durum ekle kısmına girdiğiniz halde çalışmıyorsa girdiğiniz metin yazdığınız disclamier içindeki metin eşleşmiyor olabilir. Tekrar başında sonunda boşluk kalmadığına emin olunuz. Örnek referans olabilecek makaleyi sizinle paylaşıyorum, son kısımlara doğru bu konuya değiniyor inceleyebilir misiniz ?  https://supertekboy.com/2016/01/07/add-a-legal-disclaimer-to-all-outbound-email-exchange-o365/

Gönderildi : 05/02/2019 19:34

(@mustafakemaldeniz)
Gönderiler: 67
Estimable Member
Konu başlatıcı

hakan hocam merhaba, cevabınız için teşekkür ederim.

biraz beklemem gerekiyormuş, aslında yaptıgım işlem doğruymuş, sorunum çözüldü. 

özel durum eklemek sorunu çözüyormuş. 

Gönderildi : 07/02/2019 18:17

Paylaş: