Forum

outlook da 2 hesabı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook da 2 hesabı kullanma

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
429 Görüntüleme
(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Şirket mailim var [email protected]  örnek bide [email protected]  mailide var her iki mailinde accountu mevcut

benim istediğim outlookta profil yaratmadan from(kimden) kısmını değiştirirek kimya olan mailimden mail almak ve göndermek,,bunu nasıl yapabilir,

excahnge 2003 var sistemimizde ad directoryde bi ayar yapıyorduk ama malum iftar saati hatırlayamadım,

Şimdiden tşk

Gönderildi : 08/09/2008 20:56

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

(@zafercalikoglu)
Reputable Member
Konu başlatıcı

O ÖRNEGİ YAPTIM karsı tarafa şu şeklide gidiyor mail,örneginn  kimden kısmında kimya adına zafer gönderdi,bense sadece  karşı tarafta sadece gönderen ,kimya  yazmasını istiyorum kullanıcı istediği zaman profil değiştirmeden from kısmından kimyayı secmeli ,default olarak zaten zafer görünücektir,outluk express de kolay 2 hesap tanımlıadıgınızda from kısmında 2 tane mail hesabı gözüküyor,ve hangisinden gönderirsek akrşı tarafa o gidiyor,bilmiyorum anlatabildimmi mümin hocam

Gönderildi : 09/09/2008 01:51

(@zafercalikoglu)
Reputable Member
Konu başlatıcı

sorunu çözdüm makalen için çok Teşekkür ediyorum,Mümin Hocam

Gönderildi : 09/09/2008 20:39

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

biz teşekkür ederiz... hadi geçmiş olsun...

Gönderildi : 09/09/2008 20:42

(@ErcanOzkurt)
Gönderiler: 114
Estimable Member

Microsoft outlook üzerindede bu işlemi yapabilirsin. Varsayılan hesabını exchange üzerinden tanıtıp diğer hesabını ise pop3 olarak tanıtırsan microsoft outlook üzerindede bu işlemi gerçekleştirebilirsin.

Gönderildi : 09/09/2008 20:48

(@zafercalikoglu)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Sorunun neden kaynaklandıgını buldum Mümin hocam,Security kısmına eklediğimiz ve paylaşım verdiğim zaman çalışıyor,ama arada bir çalışmıyordu bu securty kısmından eklediğim hesabımın orda olmadıgını görüyorum,kendi kendine silinme gibi bir sorunu olabilirmi,

tşk

Gönderildi : 10/09/2008 21:10

Paylaş: