Forum

exchange 2003 Owa T...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange 2003 Owa Talep

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
524 Görüntüleme
(@onursevim)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar 

Exchange  2003 de Owa dan login olurkan kullanıcı adına sunucuadı.local\kullanıcı adı yazarak login olunuyor sadece kullanıcı adını yazarak girmemiz mümkünmüdür. 

Birde  web üzerinden owa girerken webmail.sunucuadı.com.tr/exchange yazarak erişim sağlıyabiliyorum sadece webmail.sunucuadı.com.tr/ şeklinde yönlendirme nasıl yapabilirim .

----------------------------------------------------------------------

www.mirasoft.com.tr

Gönderildi : 22/01/2012 03:36

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Sorunuzla alakalı çözümlerin tamamı portal içerisinde daha önce sorularak cevaplanmıştır.

Örneğin /exchange kısmını IIS üzerinden redirect ederek yapacaksınız.

Gönderildi : 22/01/2012 04:30

(@onursevim)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim fakat terim eksikliğinden dolayı forum içerisinde arama yaptığım zaman ulaşamadım ama redirect işlemini yaptım teşekkür ederim diyer sorumu arıyorum forum içinde 
iyi geceler 

Gönderildi : 22/01/2012 04:56

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Merhabalar 

Exchange  2003 de Owa dan login olurkan kullanıcı adına sunucuadı.local\kullanıcı adı yazarak login olunuyor sadece kullanıcı adını yazarak girmemiz mümkünmüdür.

Selamlar Exchange 2003 te sadece kullanici adi ile login olabilmek icin logon,asp yi editlemen lazim 

Burada 24,25 ve 26 inci satirlari degistirmen lazim. 

En kolay yolu FBA editor ile. Nasil yapilacagi bu linkteki http://www.youtube.com/watch?v=m7K044RSeKM&feature=related video da var. 

kolay gelsin.

Gönderildi : 22/01/2012 20:52

Paylaş: