Forum

EXCHANGE 2003 OKUNA...

Bildirimler
Hepsini Temizle

EXCHANGE 2003 OKUNAN MAİLLERİN KAYBOLMASI HK.

9 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
510 Görüntüleme
(@minikhunter)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM ŞİRKETİMDE M.S.EXC.2003 KURULU BİR MAİL BOX SERVERİM VAR HESAPLARIMIN 2 SİNDE ŞU ŞEKİLDE SIKINTIM VAR. GELEN MAİLLERİ AĞIMDAKİ EXCHANGEDE OUTLOOK DAN OKURSAM BİLG. OUTLOOK'UNDA KAYITLI OKUNDU OLARAK KALIYOR LAKİN UZATAN ERİŞİM İLE ÖRNEK mail..xxxxx.com.tr  DİYEREK UZAKTAN MAİLLERİME BAKTIGIMDA İSE SADECE OKUNMAMIŞ MAİLLERİMİ GÖRÜYORUM OKUNMUŞ MAİLLERİMİ GÖREMİYORUM BURDA OKUYUNCADA OKUNANA MAİLLERİME EXCHANGE HARİCİNDE GÖREMİYORUM KENDİLİĞİNDEN YOK OLUYOR 50 MAİL ADRESİM VAR DİGERLERİNDE BU ŞEKİLDE BİR SORUNUM YOK SADECE 2 HESABIMDA VAR BÜTÜN AYARLARI GİDER HESAPLAR İLE AYNI. ŞİMDİDEN TŞK.EDERİM

Gönderildi : 14/09/2010 17:32

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba bir süzgeç uygulanmış olabilir sadece okunmamışları görüntüle gibisinden.Kontrol edebilirmisiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/09/2010 17:36

(@minikhunter)
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba outlook ayarlarında ve exc. ayarlarını kontrol ettim o şekilde bir ibaraye rastlamadım.

Gönderildi : 14/09/2010 18:49

(@minikhunter)
Active Member
Konu başlatıcı

kontrol ettim outlook ve exc. o şekilde bir süzgeçe rastlamadım maalesef 🙁

Gönderildi : 14/09/2010 18:52

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Outlook üzerinde görünüm menüsünde geçerli görünümlerde hangi ayar seçili?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/09/2010 18:53

(@minikhunter)
Active Member
Konu başlatıcı

görünüm altında gelişmiş işaretli onun altında iletiler işaretli yani okunmuş ve okunmamaış tüm iletilerimi göster anlamında ama derdim outlook degil outlookda göre biliyorum.  benim exc. me dısardan baglandıgım zaman gelenleri göremiyorum gidenleri silinmişleri görebiliyorum ama örnek mail.xxxxxx.com.tr yada com dedigim zaman explorer görünümünde bende kullanıcı adı ve şifre istiyor oraya kullanıcı adı ve şifremi girdigim takdirde bana maillerimi gösteriyor lakin bu hesanda sadece okunmamışları gösteriyor okunmuşlar yok. görünümdede orada iletiler seçili

Gönderildi : 14/09/2010 19:07

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Merhaba ;

Öncelikle forum kurallarımızı okumanızı öneririz. İlk postunuz büyük harf yazılmış...

Sorununuz içinde ; diğer userlarda bir sıkıntınız yok ise ve bir policy uygulamamışsanız , user'ın mail bilgilerini pst'ye çekip , mb'yi silin ve yeniden oluşturun.

Gönderildi : 14/09/2010 19:14

(@minikhunter)
Active Member
Konu başlatıcı

büyük harf ile yazdığımı yayınladıkdan sonra fark ettim. kusura bakmayın. sorunum düzeldi .pst olarak yedegini aldım sildim tekrar kurdum şu anda görebiliyorum tşk.ler

Gönderildi : 14/09/2010 19:50

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Geçmiş olsun.

Tşk.

Gönderildi : 14/09/2010 20:04

Paylaş: