Forum

Exchange Server 200...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Server 2003 - Owadaki iconlar görünmüyor.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member
Konu başlatıcı

SBS 2003 standart SP2 li üzerinde Exchange 2003 SP2 kurulu.Sistem daha 3 gün önce yeniden kuruldu.Sistemin çalışmasında bir sıkıntı yok fakat owa ya bağlanınca görüntü aşağıdaki gibi oluyor.Bazen owadaki iconları hiç göstermiyor.Owa dizinlerini yeniden silip yeniden oluşturmama rağmen görüntü hiç değişmiyor.Owa nın tüm işlevleri çalışıyor fakat görüntü hiç hoş değil.Bununla ilgili bir fix veya çözüm var mı ?

Sistem yeniden kurulmadan önce böyle bir sıkıntı yoktu.Sistem üzerinde Symantec Endpoint Protection nın  son sürümü yüklü.

/

Teşekkürler,

Gönderildi : 18/03/2010 13:32

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Server tarafında Add Remove Porgrams / Add Remove Components te / Internet Explorer Enhanced Security Configuraiton kaldırınız.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 18/03/2010 19:42

(@ErenSARISALTIK)
Noble Member
Konu başlatıcı

Değişen birşey yok, bu işlemden sonra giriş yaptığım zaman bir önceki oturumda hangi kullanıcı ile açtıysam onun bilgilerini getiriyor,temp i silince başka bir kullanıcı ile login olabiliyorum ama owa normal işlevlerinide kaybetti 🙁 Yani new dediğim zaman sayfa açılmıyor, veya istediğim mailin içeriğini göremiyorum.

Gönderildi : 18/03/2010 19:52

(@gorkemdoruk)
Gönderiler: 129
Estimable Member

Eren merhaba  Problem Çözüldümü  eger  halletıysen nasıl  bir  çözüm yolu izledin ?

Gönderildi : 19/03/2010 12:52

(@ErenSARISALTIK)
Noble Member
Konu başlatıcı

Hala çözüm yolu bulamadım, owa şuanda hem bozuk görünüyor hemde hiçbir işlevi çalışmıyor.Çalışmalarım devam ediyor.

Gönderildi : 19/03/2010 14:17

Paylaş: