Forum

bir kişiden mail ge...

Bildirimler
Hepsini Temizle

bir kişiden mail gelmiyor

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
371 Görüntüleme
(@mumin)
Gönderiler: 77
Estimable Member
Konu başlatıcı

sistemde exchange 2007 var dışarıdan örnek :(xxx.com) adresinden  mail alamıyorum nereye bakmalıyım  yardımcı olursanız sevınırım

Tesekkürler.

Gönderildi : 26/10/2009 20:06

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Sanırım diğer kullanıcılardan mail alıyorsunuz ? Arada farklı bir program var mı? GFı gibi.

Gönderildi : 26/10/2009 20:21

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

sizin domaine mail göndermeye çalışan kişiye hata mesajı dönüyordur onu incelemeniz gerekir.

Ayrıca bu mail 1 kişi haricinde sizin başka kullanıcılardan herhangi birine geliyor mu?

Gönderildi : 26/10/2009 20:22

(@GokhanCebiroglu)
Gönderiler: 97
Estimable Member

sistemde exchange 2007 var dışarıdan örnek :(xxx.com) adresinden  mail alamıyorum nereye bakmalıyım  yardımcı olursanız sevınırım

Tesekkürler.

Merhabalar,

Diğer arkadaşlara ek olarak iç yapınızda firewall varmıdır?? Varsa onun üzerinden takip edebilirsin yada izinleri ayarlayabilirsin.Tabi önemli olan mail size gelmediğinde geri dönenhata mailinin içeriğidir..

Tşkler...

Gönderildi : 26/10/2009 20:30

(@GokhanCebiroglu)
Gönderiler: 97
Estimable Member

Tesekkürler.

Merhabalar,

Diğer arkadaşlara ek olarak iç yapınızda firewall varmıdır?? Varsa onun üzerinden takip edebilirsin yada izinleri ayarlayabilirsin.Tabi önemli olan mail size gelmediğinde geri dönen hata mailinin içeriğidir..

Tşkler...

Gönderildi : 26/10/2009 20:31

Paylaş: