bir kişiden mail ge...

Bildirimler
Hepsini Temizle

bir kişiden mail gelmiyor  

mumin_sagir
(@mumin_sagir)
Üye

sistemde exchange 2007 var dışarıdan örnek :(xxx.com) adresinden  mail alamıyorum nereye bakmalıyım  yardımcı olursanız sevınırım

Tesekkürler.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 26/10/2009 19:06
Kaan Tekkol
(@kaantekkol)
Üye

Sanırım diğer kullanıcılardan mail alıyorsunuz ? Arada farklı bir program var mı? GFı gibi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2009 19:21
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

Merhaba

sizin domaine mail göndermeye çalışan kişiye hata mesajı dönüyordur onu incelemeniz gerekir.

Ayrıca bu mail 1 kişi haricinde sizin başka kullanıcılardan herhangi birine geliyor mu?

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2009 19:22
Gökhan Cebiroğlu
(@GokhanCebiroglu)
Üye

[quote user="prodrive_"]

sistemde exchange 2007 var dışarıdan örnek :(xxx.com) adresinden  mail alamıyorum nereye bakmalıyım  yardımcı olursanız sevınırım

Tesekkürler.

[/quote]

Merhabalar,

Diğer arkadaşlara ek olarak iç yapınızda firewall varmıdır?? Varsa onun üzerinden takip edebilirsin yada izinleri ayarlayabilirsin.Tabi önemli olan mail size gelmediğinde geri dönenhata mailinin içeriğidir..

Tşkler...

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2009 19:30
Gökhan Cebiroğlu
(@GokhanCebiroglu)
Üye

[quote user="prodrive_"]

Tesekkürler.

[/quote]

Merhabalar,

Diğer arkadaşlara ek olarak iç yapınızda firewall varmıdır?? Varsa onun üzerinden takip edebilirsin yada izinleri ayarlayabilirsin.Tabi önemli olan mail size gelmediğinde geri dönen hata mailinin içeriğidir..

Tşkler...

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2009 19:31
Paylaş: