Forum

HA FATURASI İCMAL R...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HA FATURASI İCMAL RAPORU

9 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
505 Görüntüleme
(@GURELTOPRAK)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

BU GÜZEL BLOG İÇİN EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...

BİR SORUM OLACAK...

HA FATURASI İCMAL RAPORUNU DETAY OLARAK ALMAK MÜMKÜNMÜDÜR. HA FATURASI GİRERKEN MASRAF YERİDE SEÇİYORUM DETAY RAPOR İCMALDE OLDUĞU GİBİ ÇIKSA VE BİR SUTUNADA MASRAF YERİ GELSE ÇOK İYİ OLUR, YAPILMASI MÜMKÜNMÜDÜR...

Gönderildi : 03/11/2008 20:38

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Güral bey;

Teşekkür deriz ilginize.

Haklısınız hizmet kodları raporlarda çıkmıyor .Fakat benim gördüğüm hizmet faturaları iki departman tarafından kontrol ediliyor bunlar.

Cari hesap ödemesi takip eden finans . Bu departman da çok fazla bu detaya bakmaz.

İkinci departmansa muhasebe onlarda muhasebe modülünden takip ediyor muhasebe modülünde bu iş için çok sayıda farklı olasılıklarda raporlar mevcut.

Mutlaka bu detaya ihtiyaç varsa bence satır açıklamasına masraf merkezi kodu yazılır ve fatura kontrol listesinden alınan raporda görülebilir.

Gönderildi : 04/11/2008 01:13

(@GURELTOPRAK)
Active Member
Konu başlatıcı

Hatice hanım, cevabınız ve ilginiz için teşekkürler,

muhasebe modülündeki raporları gözden geçireceğim....

Gönderildi : 04/11/2008 12:20

(@GURELTOPRAK)
Active Member
Konu başlatıcı

Hatice Hanım,

Muhasebe modülünden Giderlerin Masraf yerlerine dağılımı raporuna baktığımızda kısmen çözüm oluyor. fakat burda kdv sorunu var... firma için masraf ödediği toplam tutar yani kdv dahil tutar, bu tutarıda en doğru HA detay raporu alınabilirse görmek mümkün, tabi masraf yerini de faturanın yanındaki sütüuna almak lazım... sonra excelde tablo yapılabilir.....

saygılar.... 

Gönderildi : 04/11/2008 12:28

(@haticeakgul)
Noble Member

Bunu ben birkez daha duymuştum bir müşterimden şimdi çözümümü bende anımsayamadım

bukonuda bir fikir aklıma gelirse paylaşacagım.

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 05/11/2008 01:22

(@GURELTOPRAK)
Active Member
Konu başlatıcı

Hatice Hanım,

ilginize teşekkür ederim...  sabırsızlıkla bekliyorum... benim için çok önemli...

Gönderildi : 05/11/2008 11:39

(@haticeakgul)
Noble Member

Merhaba;

Cari hesap ekstresinde fatura deyatlı alırsanız burada masraf merkezlerini de görebilirsiniz.

Sanırım bu rapor işinizi görecektir.

Gönderildi : 18/11/2008 18:43

(@GURELTOPRAK)
Active Member
Konu başlatıcı

SELAM,

HATİCE HANIM, BİRTANE CARİ HESABA HA FATURASI GİRİLMİYOR Kİ, BİRÇOK CARİ HESAP VAR, HEPSİNİ TEK TEK ALIP ALT ALTA EXCELDE TOPLAMAK LAZIM, HEM CARİ EKSTRE FİLTRESİNDE MASRAF MERKEZİ GÖREMEDİM...

😉

Gönderildi : 20/11/2008 20:50

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Mümin abinin cümlesiyle; "Kurallara uyalım uymayanları uyaralım..."

Hatırlatma: Konu ve mesajlar büyük harfle yazılmamalı...

Teşekkürler.

Gönderildi : 20/11/2008 21:56

Paylaş: