Forum

LOGO GO PLUS Satış ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

LOGO GO PLUS Satış Fiyatları Hakkında

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
466 Görüntüleme
(@IhsanSAGLAM)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Abiler merhaba;

Sizden acil bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Umarım bir planlama yolu bulabilirim sayenizde. 

Çalışmış olduğum firmada hem toptan satış hem perakende satış var. Konuyu kısaca özetliyorum...

- Logo programında ürünün liste fiyatı 50 TL

- Bu fiyattan %37 ve %40 olarak iskontolar var tanımlanmış halde (yani satış fiyatları bölümünde 3 adet eklenmiş satış fiyatı var)

Şimdi olay burada sıkıntıya girecek DİKKAT

- Müşterinin aldığı adetlere göre patron ekstradan sipariş fişine veya karşısındaki perakende gelen müşteriye ekstradan indirimler uyguluyor. Bu indirimleri neye göre yapıyor dedik ADET'lere göre. Şimdi mantıken bizim programa şunu dememiz gerekiyor "ŞU ADETE KADAR OLANLAR BU İSKONTO,  BU ADETE KADAR OLANLAR BU İSKONTO.

Aklıma gelen yöntem bu ABİLER. Acaba sizden farklı tavsiyeler farklı fikirler gelirmi diye bu platformda sormak istedim.

Şimdiden çok TEŞEKKÜRLER 

Gönderildi : 10/09/2014 15:58

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Kampanya modülünüz var ise bu işlemler mümkün, 

satın alma  - satış tanımları menüsünde yer alan satış kampanyaları alt menüsü var, bunu tıkladığınızda gerekli  kampanya şartları oluşturabilirsiniz,

eğer menü yoksa perakende modülü satın almanız gerekli, 

EREĞLİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ - ÖZKAN MALHATUN

Mail & Skype & Facebook : [email protected]

Tel: 0372 312 4645 – Cep: 0533 503 2606

Bağlık mh.Suphi konak cd.erdoğan iş merkezi

Kdz.ereğli Zonguldak

Gönderildi : 10/09/2014 17:23

(@IhsanSAGLAM)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler. Dediğiniz gibi, logocu arkadaş geldi bahsetti, kampanya modülü ile bu problemi hallettik.. Teşekkürler

Gönderildi : 04/11/2014 17:13

Paylaş: