Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim Modüller Hatası

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
578 Görüntüleme
(@onurcayir89)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhablar;

Kaspersky virüs programını kurduktan sonra nebim programı modüller arasında hata veriyor. Örnek Verecek olursak; Dış veri al Gönder.exe sindeki Stok Kartı aktarım olmuyor, Stok.exe sindeki Resim Göster butonuna basınca hata veriyor. Veritabanı yönetimindeki Yeni Veritabanı aç seçeneği hata veriyor. vs.... Aşağıdaki hatayı veriyor.  

Automation error

Application-defined or object-defined error 

Gönderildi : 29/10/2012 17:47

(@YunusKISAKOL)
Gönderiler: 27
Eminent Member

Merhablar;

Kaspersky virüs programını kurduktan sonra nebim programı modüller arasında hata veriyor. Örnek Verecek olursak; Dış veri al Gönder.exe sindeki Stok Kartı aktarım olmuyor, Stok.exe sindeki Resim Göster butonuna basınca hata veriyor. Veritabanı yönetimindeki Yeni Veritabanı aç seçeneği hata veriyor. vs.... Aşağıdaki hatayı veriyor.  

Automation error

Application-defined or object-defined error 

Kaspersky programından mevcut izinlerinizi kontrol edip ayarlayın, sadece nebim programı için değil diğer uygulamalarınızda da benzer hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Gönderildi : 31/10/2012 14:21

(@onurcayir89)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

teşekkür ediyorum. Ancak Yaptım ama yine aynı hatayı tekrarlıyor. Kaspersky ile görüştük hata bizden değil diyor. Nebim merkez ile görüştük hatanın Nebimden olmadığını söylüyor. Biz de çözüm arıyoruz. 

Gönderildi : 01/11/2012 14:17

(@YunusKISAKOL)
Gönderiler: 27
Eminent Member

teşekkür ediyorum. Ancak Yaptım ama yine aynı hatayı tekrarlıyor. Kaspersky ile görüştük hata bizden değil diyor. Nebim merkez ile görüştük hatanın Nebimden olmadığını söylüyor. Biz de çözüm arıyoruz. 

Kaspersky ı pasif edip çalıştırmayı denediniz mi peki ?  

Gönderildi : 01/11/2012 18:39

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Değerli üyemiz,

ÇözümPark
Bilişim Portalı olarak nick name kullanımı yasaklanmış olup info mail
adresine göndereceğiniz bir mail sonrası kullanmakta olduğunuz nick name
yerine gerçek ad soyad bilgi vermeniz sonrasında yapılacak değişiklik
sonucu forumu kullanmaya devam edebileceksiniz

Gönderildi : 01/11/2012 20:11

Paylaş: