Forum

Nebim Winner kayıt ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim Winner kayıt içerde var hatası

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
1,887 Görüntüleme
(@GOZDEARTAR)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ;

Nebim Winner programnda exel dosyası oluşturup veri al gönder bölümünden stok kartlarını açmaya çalısıyorum.Fakat bir türlü yolladığım tex dosyasını aktaramıyorum.Aktarırken 100001 hata  Kayıt İçerde Var  hatası veriyor ve tex almıyor bununla ilgili yardım edebilirmisiniz.

Gönderildi : 21/09/2012 17:24

(@DemirkanDEMIRCI)
Gönderiler: 75
Trusted Member

acmak istediginiz stok karti icerde var hatasi veriyor anladigim kadariyla,

stok kodlarını kontrol edin 

Gönderildi : 21/09/2012 17:48

(@GOZDEARTAR)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Eğer stokta varsa olan stok kartlarının hatasını verirdi .Tekrar kontrol edicem teşekkürler.

Gönderildi : 22/09/2012 12:47

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Aynı hata ile bende karşılaşıyorum, bunun içinde ayrı bir database oluşturdum, stok kartlarını orada açıp, stok kartlarını aktarıyorum, hatanın oluşma nedeni txt dosyasında aynı satırdan bir kaç tane olmasından kaynaklanıyor, sql tablosuna yazarken bunun uyarısını kayıt içerde var olarak veriyor,stok kartı için de tablo kayıt numarası ataması oluştuğu için siz tabloyu düzeltseniz de sql tablosunda kayıtlı görünüyor ve sürekli aynı hatayı veriyor. Yanlış bilgi paylaşımında bulunmak istemem kontrol edip çözüm yolu bulursam paylaşırım. 

Gönderildi : 07/10/2013 23:14

(@KadirCAKIR)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Merhabalar, Bunun sebebi hatada açıkladığı gibi mükerre kayıt var. Aynı Modelin,Aynı rengi ve aynı bedeni(stok kodu) mükerrer olabilir. Aynı şekilde barkod mükerrer olabilir. Bunları kontrol etmenizi tavsiye ederim. Olmazsa excel dosyanızı bana gönderirseniz yardımcı olabilirim.

Gönderildi : 24/10/2013 03:14

(@yasinyildiz33)
Gönderiler: 1
New Member

bu sorunla ilğili bi çözüme ulaşabildiniz mi. Aynı sorunu bende yaşıyorum da. bilgi verebilirmisiniz?

Gönderildi : 15/01/2014 14:46

(@KadirCAKIR)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Merhaba Yasin bey, barkodları mükerrer olup olmadığını excel üzerinde kontrol edebilir misiniz?

Gönderildi : 16/01/2014 20:37

(@MansurARSLAN)
Gönderiler: 4
New Member

Kdv oranlarini atiyorum %22 yapip iceri aldiktan sonra sql ile toplu degistirmeyi denediniz mi?

Gönderildi : 02/08/2014 01:31

Paylaş: