Forum

netsis yazılımı a&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

netsis yazılımı açin hazırlanmış raporlar

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,450 Görüntüleme
(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar netsis için elinde excel raporları varmı varsa paylaşımını burdan yapabilirmi

Gönderildi : 28/09/2011 16:50

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Netsis kurulum sırasında bir kaç rapor bırakıyor ve diğer raporları kullanıcı ayarlayıp şablonu kaydedip ilerde kullanıyor.Kurumum sırasında size default gelen raporları vermediler mi? Sizin versiyon nedir. Fusion standat, Red code v.s.?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/09/2011 17:00

(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member
Konu başlatıcı

şuan biz logo go kullanıyoruz ve netsis yazılımı için anlaştık daha kurulumunu yapmadılar tam olarak nasıl bir kullanımı var nasıl bir yazılım detaylı da bilmiyoruz logo go da excel de banka ekstre indirilecek kdv listesi gibi sorgularım var netsis de de alt yapıyı şimdiden oluşturmak için konu açtım açıksası

Gönderildi : 28/09/2011 17:15

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Netsis Erp diye kendini sunar ama ufak ve orta ölçekli işletmelerde iyi şekilde işleyen bir muhasebe , ik ve stok modülü vardır.Netsis programının en iyi yanı rapor haznesi çok geniştir.Kendi raporları dışında sistemde kullanıcı istediği kriterde raporu çekebilir.Hazır rapolara gerek yok gerekli raporları onlar zaten size veriyor ve ayrıca kullanıcı kendine nasıl bir rapor lazımsa çok kolay şekilde hazırlayıp bunu şablon olarak kaydedebiliyor.Bu işlemlerden sonra ilerde kullanmak isterse open diyip raporu göstererek açıp çalıştırarak işini görmüş oluyor.İndirilecek kdv vs.bizdede var zaten bir iki tıkla raporu veriyor.Ön hazırlığa gerek yok zaten onlar gerekli olanalrı bırakıp işin mantığını anlatıyorlar.Tabi Netsis direk çalışanlar tarafından değilde iş ortakları tarafından uyarlandığı için çalışacağınız iş ortağı ne kadar iyi ise programın verimide sizde o derece iyi olur.Bizim üretim süreçleri v.s. çok büyüdü netsis artık kaldırmıyor.1 sene önce yeni erp yazılımı aldık ve uyarlanmaya başladı devam ediyor hala.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/09/2011 17:31

Paylaş: