Forum

Nebim kullanımı hak...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim kullanımı hakkında bir kaç soru.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,057 Görüntüleme
(@ilkervarol)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Aşağıda soracağım bir kaç soru hakkında cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkürler. 

1-Nebim winnerda kullanılacak kısayol tuşları hakkında yardım edebilir misiniz? 

2-Muhasebe fişlerinde satır ekleme nasıl yapılıyor?

3-Defter döküm raporlarını nasıl değiştirebilirim? Bir programı var sanırım.Varsa nerden alabilirim? 

4- Kuruş hanelerinde nokta yerine virgül nasıl kullanabilirim? 1500.00 yazarken araya nokta yerine virgül koymak istiyorum.

5-En iyi yedek nasıl alınır ve geri yüklenir?

6-Birde ücret bordrolarını her zaman aynı sütunlarda nasıl çıkarabiliriz? Yani her seferinde sütunları ekleyip çıkarmadan belli bir sırada nasıl yapabiliriz?

Kolay gelsin. Herkese tekrar teşekkürler. 

Gönderildi : 12/04/2011 12:55

(@DokuzUncuKoy)
Gönderiler: 47
Trusted Member

1- Programın içinde kısa yol tuşları tuşları her buton üzerinde (örn kaydet) altı çizilmiş olan harfla birlikte ( ctrl ) tuşuna basarsanız aktif hale gelir.

peşin satış ekranında hangi kısayol tuşlarının kullandığını öğrenmek için satış anında f2 tuşuna basarsanız tuş listesi gelecektir.

2-muhasebede de araya satır giremezsiniz ancak alt satıra satır devam edebilirsiniz.

3-crystal reportsda defter dceğiştirebilirsiniz fakat defter dökümü gibi formlar formüllü formlar dokunmamanızı tavsiye ederim.,

4-kullanamazsınız bu tarz tercihler her programın yazılım aşamasında yapılan tercihlerdir.

5-sql den alırsınız kullandığınız sql yedek alma ve dönme ile ilgili dökümlerini sitede araştırabilirsiniz.

6-siz yapamazsınız fakat nebim en isteyebilirisniz.

Gönderildi : 18/04/2011 14:56

Paylaş: