Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sayım Girişi

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@buraktemizer)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Nebim üzerinde sayım yapmak istiyorum ancak bu sayım girişlerini Dahili Giriş fişinden yapmam söyleniyor. Bu doğrumudur ?

Ayrıca buna ek olarak satış personeli üzerine numune ürün veriliyor bu kayıtları ise mağazacılık modülünden çıkıyorlar ama ben transfer hareketi kullanılması gerektiğini söyledim bu bilgi doğru değil mi ? 

Gönderildi : 18/03/2011 01:03

(@VolkanCELIK)
Gönderiler: 152
Reputable Member

merhaba

winner da stok ta sayımın altında fili envanter sayım gir değiştir bölümünde sayım girişini yapabilirsiniz.

burda el terminali veya barkod okuyucu ile sayımınızı girip tamaladktan sonra.

sayım eksik fazlasını işle bölümünde giriş yaparak sayım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

satış personeline ürün veriyorsanız bu mağazanın ürünüdür. demirbaşa çıkabilrsiniz. veya mağaza ya sevk irsaliye - transfer fişi ile çıkıp mağazanın stoğundan gösterebilrsiniz.

Gönderildi : 18/03/2011 13:30

(@bulent_akbas)
Gönderiler: 7
Active Member

Merhaba stok sayımlarını dahili giriş cıkıstan yapma işlemi dogru sebepleri ise stok daki giriş cıkış fişleri sadece stok modülünü etkiler cari hesap ve rakamsal degerlerri dikkate almaz ... bedelsiz verilen ürünleride bence stokdan yapın cünki cıkıstır bedeli yoktur satış degildir .. asıl soru bence su siz bunları yaparken nasıl rapor almak istersiniz neler sizin için önemli bunları belirlerseniz ona göre işlem yapınız .

Gönderildi : 23/03/2011 17:36

Paylaş: