Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fiyatı düşen ürünlere indirim etiketi oluşturma

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@abdullahercin)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar... Sezon geçişlerinde birçok üründe indirim yapılıyor. İndirim etiketi basmak için tarih aralığı ve fiyat tipi belirterek liste alıyorum.

Örnek olarak; PS (peşin satış) fiyatını değiştirmeden PR (promosyon) fiyatını değiştirdik.  PS fiyatını da eski fiyat olarak etikete basmak istiyorum. Fakat aldığım listede PR fiyatını yazarken PS fiyatını boş bırakıyor (sanırım PS fiyatı o tarihte değişmediği için). Dolayısıyla eski fiyatı gösterme şansım olmuyor.

Belki çok önemli değil ama indirimin daha belirgin olması açısından satışı artıracak bir faktör... Bu raporu nasıl alabilirim veya ihtiyaca göre farklı çözüm önerisi olan var mı...

Teşekkürler.

Gönderildi : 13/12/2009 18:00

(@CagriGungor)
Gönderiler: 31
Eminent Member

Merhaba Abdullah Bey,

Şuan bu listeyi hangi rapor üzerinden alıyorsunuz?

Eğer isteğiniz son fiyatları baz olmak üzere PS ve PR fiyatlarını aynı rapor üzerinde görmek ise.

Stok Modülündeki Fiayt Dökümü raporundan tarih kısıtı vermeden PR ve PS fiyat tiplerini seçerek alabilir siniz.

İyi Çalışmalar...

Gönderildi : 13/12/2009 18:41

(@abdullahercin)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Stok modülündeki fiyat dökümü raporundan alıyorum. Tarih sınırı vermeden PS ve PR fiyat tiplerini seçerek aldığım raporda bütün ürünler oluyor. Sadece fiyatı düşen ürünlerin raporlanmasını istiyorum.

Gönderildi : 13/12/2009 19:50

(@CagriGungor)
Gönderiler: 31
Eminent Member

Alternatif olarak Rapor Özel filtresinde fiyat tespit tarihi listelensin seçeneğini işaretleyerek çıkan raporu excel üzerinde filtreleyerek istediğiniz tarih sonrasında değişiklik olan kayıtlara ulaşabilirsiniz.

Gönderildi : 13/12/2009 20:11

Paylaş: