Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Çok şubeli ve Kasalı sisteme geçiş

9 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
422 Görüntüleme
(@MehmetHARATOGLU)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Çok şubeli ve Kasalı sisteme geçiş yapabilmek için Muhasebe modülünden Muhasebe parametrelerinden "Merkez / Şube / Mağazalar için Tek kasa var seçeneğini Kaldırdım fakat her mağaza için ayrı kasa belirtmek istiyorum ama Mağazalar için kasa açılacak yeri bulamıyorum. yardımcı olurmusunuz.

Gönderildi : 31/10/2009 21:33

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Hatice hanım sorunuzla ilgilenecektir, ben farklı bir şeyi sormak istiyorum; şubede satış yapan kasaların satışlarını merkeze almak için izlediğiniz yol nedir, online olarak atıyormusunuz yoksa offine olarak günde bir kez satış kapanınca mı atıyorsunuz? offline ise biri mi gönderiyor ?

Gönderildi : 01/11/2009 02:20

(@orhanakdogan)
Gönderiler: 311
Reputable Member

Merhaba,
Perekande Satış Modülünde Ayarlar menüsü altında Kasa Kodu aç-değiştir-sil i bulabilirsiniz.

Gönderildi : 01/11/2009 03:04

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Merhabalar,

Çok şubeli ve Kasalı sisteme geçiş yapabilmek için Muhasebe modülünden Muhasebe parametrelerinden "Merkez / Şube / Mağazalar için Tek kasa var seçeneğini Kaldırdım fakat her mağaza için ayrı kasa belirtmek istiyorum ama Mağazalar için kasa açılacak yeri bulamıyorum. yardımcı olurmusunuz.

Merhaba perakende satışların işleneceği hesapların tanımlanacağı şube kasalardan bahsediyorsunuz sanırım .

Muhasebe modülünde -- Hesap planı menüsü altında -- sube magaza aç değiştir sil menüsünden açabilirisniz.

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 03/11/2009 01:27

(@MehmetHARATOGLU)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Mağazalarımız merkeze Online bağlı olduğundan kasaların durumunu anlık görebiliyoruz.

Gönderildi : 08/11/2009 16:48

(@MehmetHARATOGLU)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Hatice hanım sorunuzla ilgilenecektir, ben farklı bir şeyi sormak istiyorum; şubede satış yapan kasaların satışlarını merkeze almak için izlediğiniz yol nedir, online olarak atıyormusunuz yoksa offine olarak günde bir kez satış kapanınca mı atıyorsunuz? offline ise biri mi gönderiyor ?

Merhaba,

Mağazalarımız merkeze Online bağlı olduğundan kasaların durumunu anlık görebiliyoruz.

Gönderildi : 08/11/2009 16:50

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Sorun yok mu şu an demek istediniz anlayamadım.

Gönderildi : 08/11/2009 23:45

(@MehmetHARATOGLU)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sorun yok mu şu an demek istediniz anlayamadım.

Hatice Hanım teşekkürler,

Vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde çok kasalı sisteme geçebildim ve kasa hareketlerimi anlık görebiliyorum.

Ayrıca sizden ricam farklı bir konu başlığı altında bir yardım daha istedim sizden yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Konu Başlığım " Veresiye Perakende satış"

Gönderildi : 09/11/2009 01:54

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Merhaba,

Tamamdır o halde, ben zaten bağlı değil ise bağlayalım diyecektim 🙂

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 30/11/2009 22:16

Paylaş: