Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim el terminali programı hakkında

17 Yazılar
12 Üyeler
0 Likes
1,734 Görüntüleme
(@abdullahercin)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Nebim programının el terminalinde çalışacan yazılımı mevcut diye biliyorum. Bu yazılımda barkodu okutulan ürünün stok durumu, depolardaki miktarını görebilme gibi detaylar mevcut mu, bilgi verebilir misiniz? El terminali olarak Casio IT-500 yüklenebiliyor mu yoksa mutlaka IT 600 mü kullanmalıyız. Wireless özelliği olan bir el terminali olarak ne tavsiye edersiniz, çoğunlukla barkod okutup mağazalara ürün sevkiyatı için kullanıyoruz.

Gönderildi : 03/09/2009 15:00

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Merhaba;

Cihazların işletim sistemi win mobile 5.0 veya 6.0 olmalı bu cizlar ile el terminalinallerinizde tüm mobile menüleri kullanabilirisniz. Bir cihaz önermek gerekirse casio IT-600 tavsiye ederim.

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 04/09/2009 01:05

(@sabriyilmaz)
Gönderiler: 69
Estimable Member

Casio'nun IT serisinden alma derim malüm bildiğimiz bir firma distirübütörüydü (Hâla devam ediyor mu emin değilim), Sadece reset lemeyi bilmediğinizden dolayı dahi 170 TL + KDV talep ediyorlar.DT 900-930 modellerini kullanan firmalardan bilgiler alabilirsiniz.

Argox, Biatek,Zebex ve Metrologic markalarıın PT 60-80 &  IT 7000-8000 modelleri ( 128 Mb Ram) Windows CE.net 5.0 işletim sistemi ile çalışıyor.8000 modelinde wifi özelliği mevcut

Yukarırdaki markalara donanım desteği veren birden fazla firma var. Markanın Kartel'i olup müşteriyi zor durumda bırakan firmalardan, sınırlı sayıda firma desteği olan markaları almayın derim. 

Gönderildi : 05/09/2009 18:45

(@TolgaToy)
Gönderiler: 7
Active Member

Merhaba Abdullah bey

Sabri Bey Elterminali Cihazları Hakkında Size oldukça Detaylı bilgi vermiş.  Fakat Nebimde Elterminali üzerinde çalışan birden fazla prg. mevcuttur. Siz Prg. Hangi amaç için kullanmayı düşündüğünüzü belirtirseniz prg. detayları hakkında size daha iyi bilgi verebilirim.  

Gönderildi : 09/11/2009 19:52

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Tolga hayırlı olsun üyelik hoşgeldin [:)]

Gönderildi : 10/11/2009 00:34

(@MehmetHARATOGLU)
Gönderiler: 19
Eminent Member

Casio'nun IT serisinden alma derim malüm bildiğimiz bir firma distirübütörüydü (Hâla devam ediyor mu emin değilim), Sadece reset lemeyi bilmediğinizden dolayı dahi 170 TL + KDV talep ediyorlar.DT 900-930 modellerini kullanan firmalardan bilgiler alabilirsiniz.

Argox, Biatek,Zebex ve Metrologic markalarıın PT 60-80 &  IT 7000-8000 modelleri ( 128 Mb Ram) Windows CE.net 5.0 işletim sistemi ile çalışıyor.8000 modelinde wifi özelliği mevcut

Yukarırdaki markalara donanım desteği veren birden fazla firma var. Markanın Kartel'i olup müşteriyi zor durumda bırakan firmalardan, sınırlı sayıda firma desteği olan markaları almayın derim. 

Evet Çok haklısınız. Malum firma bir çok defa dt-930 için benide .....

sakın Casio almayın hala distribitör firma onlar ( malum firma )

Gönderildi : 10/11/2009 03:17

(@TolgaToy)
Gönderiler: 7
Active Member

[;)]Hoşbulduk Hatice Teşekkür ederim

Gönderildi : 10/11/2009 21:03

(@ergunarat)
Gönderiler: 6
Active Member

o malum firma senden az bile istemiş benden 250 dolar + kdv istediler. Dt 930 almıştrım resetlenmiş makina bu bedeli istediler. Bende bana aldığım yazılımı cd halinde gönderin ben kurarım dedim. ona da yanaşmadılar. Ben her resetlenince makina 250 dolar vereceksem Oskar yazılımı microsoftu sollardı.

Gönderildi : 01/09/2010 20:39

(@UfukDeniz)
Gönderiler: 95
Estimable Member

Ben Argox un PT-60 modelini kullanıyorum. Gayet memnunum. CCD olmasına rağmen lazer okuyuculu M3 ümden daha iyi okuduğunu söyleyebilirim. Okuturken barkoda çok yaklaştırmamanız gerekiyor sadece 🙂 Fiyat olarak ta uygun. Üzerinde WinCe 5.0 var. Wi-Fi veya Bloutooth olarak 2 versiyona sahip. 

Tavsiye ederim. 

Gönderildi : 01/09/2010 20:52

(@gokselarslan)
Gönderiler: 135
Estimable Member

Evet  el terminalinde çalışan yazılımı  mevcut ve stok durumu depo bilgilerinide görebiliyorsunuz. Ben çalıştığım firmada  M3  kullandırıyorum. Wireless  özelliği  mevcut. metal aksamın çok olduğu ortamlarda sıkıntı yaratabiliyor  bunu  ise  kaliteli acesspoint kullanarak aşabilirsiniz.

Gönderildi : 02/09/2010 11:31

(@gokselarslan)
Estimable Member

Tolga  bir hoşgeldinde benden ;))

Gönderildi : 02/09/2010 11:31

(@ergunarat)
Active Member

YA ARKADAŞLAR BANA NEBİME UYUMLU EL TERMALİ LAZIM. NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM.

Gönderildi : 16/09/2010 20:15

(@gokselarslan)
Estimable Member

bir çok firmadan tedarik edebilirsiniz burdan direk firma ismi vermek belki  doğru olmayabilir

Gönderildi : 16/09/2010 21:07

(@FikretCINAR)
Active Member

http://www.bilkur.com.tr/Urunler/Terminaller.htm

Bilkur,

ACLAS
Türkiye Distribütörü,
ARGOX Türkiye Distribütörü,

BITATEK
Türkiye Distribütörü,

DATALOGIC
Türkiye Distribütörü,

GODEX
Türkiye Distribütörü,

UNITECH
Türkiye Distribütörü,

ZEBEX
Türkiye Distribütörü

TOBB-GS1
Master Film Üreticisi,

TOBB-GS1
Yetkili Bilgi Hizmet Sağlayıcı FirmaOlarak
çalışmalarını sürdürmektedir.

Gönderildi : 17/03/2014 12:01

(@omertosun)
Gönderiler: 1
New Member

Merhaba;

Pidion Terminalimiz var çoğu mağazımda nebim perkon ve nebimoffline sayım kurulu bunların dışında öneri yapabileceğiniz bir yazılım varmı sayım ve stok tabiki için.

Gönderildi : 05/07/2017 23:30

(@KadirCAKIR)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Nebim'in online çalışan yazılımları var, belki özel çözümlerde mevcut olabilir. Şu an kullandığınız programlarda sorun mu yaşıyorsunuz?

Gönderildi : 07/07/2017 22:11

(@nasuhakay)
Gönderiler: 18
Eminent Member

El terminalllerinizde Wireless özelliği olması kafi.

El terminali ile RDP yaparak her şekilde Nebim V3 MOBILE programını çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca El terminali ile oturum açacak kullanıcılara otomatik olarak Nebim V3 MOBILE programını oturum açtıklarında çalışmasını sağlarsanız işiniz daha da kolaylaşır. 

Bunun için active directory kullanıcı ve bilgisayarları // kullanıcı adı // özellikler // Ortam üzerinden

aşağıdaki parametleri verirseniz  program otomatik çalışır.

Gönderildi : 24/10/2017 17:52

Paylaş: