Forum

İtü Bt Eğitim ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İtü Bt Eğitim Sistem Uzmanlığı Hk.

6 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
651 Görüntüleme
(@ErdemKara)
Gönderiler: 196
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba itü bt eğitim'den sistem uzamanlığı eğitime gitmek istiyorum bu konuda tecrübesi olan birileri varsa yardımcı olabilirmi?

Gönderildi : 04/09/2013 21:18

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

kurum çok önemli değil. eğitmene bakın siz. üniversitelerin hazırlamış olduğu bu tür sertifika programları genelde en basitinden başlar üst seviyeye kadar ilerler.

hal böyle olunca süre de uzun oluyor ve katılımcı sıkılabiliyor.

Gönderildi : 05/09/2013 13:34

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Mümin hocama ek olarak bende itü ccna kursunu sormuştum, normalde 2-3 ay içerisinde eğitim bitiyor fakat üniversite de 9 ay demişlerdi bana.

Gönderildi : 05/09/2013 14:31

(@guneyozcan)
Gönderiler: 103
Estimable Member

Fiyatı nedir acaba bu eğitimin?

Gönderildi : 25/12/2013 12:57

(@OmerUcler)
Gönderiler: 506
Prominent Member

Arkadaşlar merhaba itü bt eğitim'den sistem uzamanlığı eğitime gitmek istiyorum bu konuda tecrübesi olan birileri varsa yardımcı olabilirmi?

ITU'de Linux Akademi kursuna katıldım. Gayet memnun kaldım. Bence yararlı ve faydalı bir eğitimi vardı. 

Gönderildi : 25/12/2013 18:25

(@UfukBayraktar)
Gönderiler: 94
Estimable Member

Ömer Bey,

Bende bu yıl itü linux sistem uzmanlığı eğitimine tam katilacekken bazı problemlerden dolayı katılamadım. Biraz daha detaylı bilgi verirseni çok sevinirim. Örneğin hangi sunuculara linux server dağıtımlarını yüklüyorlar. Eğitmen sorulara cevap veriyormu? Eğitim ortamı nasıl? Bilgisayarlar vs hızlımı? Teknoloji eski mi yeni mi ? gibi detaylara ihtiyacım var. 

Teşekkürler. 

Gönderildi : 25/12/2013 19:15

Paylaş: