Forum

izmir cisco kursu

Bildirimler
Hepsini Temizle

izmir cisco kursu

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
348 Görüntüleme
(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye
Konu başlatıcı

izmirde bilimsel'den kurs alan varmi acaba (özellikle cisco kursu)

izmirde ege universitesinde ve bazı meslek liselerinde var sanırım bu kurs ama 

cogu zaman 2. kur ve sonrası açılmıyor 

diger kurumlardada direk bu yonde bir kurs goremedim 

Gönderildi : 24/05/2011 19:03

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

CCNA kitapları ve internet üzerinden makaleler örnekler bularak belirli bir seviyeye kendiniz de gelebilirsiniz. Malasef her il de iyi eğitmenler bulunamıyor. Büyükşehirlerimizden ama durum nedir birebir bilgim yok.

Gönderildi : 29/05/2011 14:58

(@vasviuysal)
Üye
Konu başlatıcı

ozellikle kurs ariyorum hocam

okuyarak vs ufkunuzdan otesini gormeniz zor 

sorularınızı cevaplayabilecek birisi olmali bence 

yoksa surec bosu bosuna uzayabiliyor 

Gönderildi : 30/05/2011 19:51

(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member

İzmir de mersinli EML lisesindeki hocalar 1. seviye eğitimi bu hafta başlatacaklar sanırım.

Talep edersen hocalarımızdan birisinin direk cep telefonu verebilirim görüşebilirsin.

Eğitimi verecek olan hoca daha önce dokuz eylül de öğretim görevlisi olarakta görev yaptı.

Ellerinde cisco routerlar da var, uygulamalar havada değil akılda kalıcı olacak.

Düşünürsen özelden mesaj atabilirsin iyi çalışmalar. 

Gönderildi : 31/05/2011 14:31

(@vasviuysal)
Üye
Konu başlatıcı

Mersinli EML ile gorustum hocam.

endustri meslek liselerinde verilen kurs ile universitelerdekilerin (canap.ege.du.tr ornegin ) aynı mufredat olmadigi soylendi bana 

zaten 1. kuru aldigim ege universitesindeki ekranlara hic benzemiyor ornek ekranlar (turkce hicbir ekran gormemistim 1. kur kursunda )

artı mersinli eml. benim mezun oldugum okul , bu yuzden nette sayfalarini gorunce direk ilgimi cekmisti .

daha once bu forumda gordugum Cemal TANER isimli arkadas yazmıs mail ile bilimsel'de kursu o veriyormus , cozumparktaki uyeliginin iptal oldugundan bahsetmis , muhtemelen orayı degerlendirecegim 

cevaplar icin cok tesekkurler 

Gönderildi : 31/05/2011 16:41

(@mustafakaya)
Gönderiler: 1056
Noble Member

Yaz dönemi için bende düşünüyorum. İyi bir kurumdan daha çok iyi bir hoca ismi gerekiyor.

Gönderildi : 29/06/2011 23:12

Paylaş: