Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Kalifiye olmak

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
911 Görüntüleme
(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder
Konu başlatıcı
 

 

Kalifiye olmak = Bilgi + Seviye

Değerli üyelerimiz,

ÇözümPark olarak, en büyük hedeflerimizden biri de Türk IT Sektörüne sadece teknik bilgiyi sunmakla kalmamak, aynı zamanda kurumsal kimliği kazanmış pek çok uzman üyemiz ile insan ilişkilerinin nasıl yürütülmesi gerektiğini ifade etmeye çalışmaktır. Ayrıca, üyelerimizin forumlarımız sayesinde birbirleri ile olan iletişiminde dahi Türkçeyi daha güzel kullanmalarına teşvik etme yönünde girişimlerimiz olacaktır. İnsanların birbirlerine karşı olan saygı seviyesinin en üst düzeyde olmasını manevi anlamda hissettirme gayreti içerisinde olacağız..

Kurumsal ortamlarda yakalanan bireysel başarılar sadece bilgi ile ölçülemez. Bir insanın davranışı, başkalarına karşı olan saygısı ve bunlara ilave olarak uzmanlık alanı ile ilgili sahip olduğu bilgisi, o insanı "kalifiye" yapan unsurlardandır. Buradan anlaşılacağı gibi kalifiye personel tek başına sahip olduğu bilgi seviyesi ile ölçülemez.

Bu sebeple, portalımız içerisinde pozisyonu ne olursa olsun, tüm üyelerimizin başkalarına karşı olan hitap şekillerine önemle dikkat etmelerini rica ediyoruz.

Unutmayın, burada kimse kimsenin asker arkadaşı değildir. Dışarıda tanışıyor veya çok samimi birer dost olsanız dahi, portal içerisindeki yazışmalarınızda resmi bir dil kullanmanızı tekrar hatırlatır ve size keyifli paylaşımlar dileriz.

ÇözümPark.com

 
Gönderildi : 23/02/2008 16:55

Paylaş: