Forum

Lazer yazıcı tavsiy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Lazer yazıcı tavsiyesi

10 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
771 Görüntüleme
(@iLYASBAYRAM)
Gönderiler: 165
Reputable Member
Konu başlatıcı

Ofisimizde genelde fatura basmada kullanılacak bir yazıcı almayı planlıyoruz. Nokta vuruşlu aramıyoruz. Aşağıdaki kriterlere göre tavsiyeleriniz neler olur?

Siyah beyaz çıktı

Otomatik çift taraflı baskı

Hızlı baskı alabilmeli

Kablosuz olmasına gerek yok.

Gönderildi : 03/11/2016 12:04

(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member

Ofisimizde genelde fatura basmada kullanılacak bir yazıcı almayı planlıyoruz. Nokta vuruşlu aramıyoruz. Aşağıdaki kriterlere göre tavsiyeleriniz neler olur?

Siyah beyaz çıktı

Hızlı baskı alabilmeli

Hp Laserjet P3015DN gayet güzel bir ürün bizde 3 adet mevcut sorun çıkarmıyor hiç  ethernet girişide mevcut ağdada kolaylıkla kullanılabilir.

Gönderildi : 03/11/2016 12:08

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Kyocera ürünlerini düşünebilirsiniz. Toner maliyeti dayanıklılık ve sunduğu özellikler durumu ile iyi cihazlar.

1130 , 1135 gibi güzel seriler var.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 04/11/2016 18:09

(@iLYASBAYRAM)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Siyah beyaz çıktı

Hızlı baskı alabilmeli

Hp Laserjet P3015DN gayet güzel bir ürün bizde 3 adet mevcut sorun çıkarmıyor hiç  ethernet girişide mevcut ağdada kolaylıkla kullanılabilir.

Maalesef o kadar bütçemiz yok.

Gönderildi : 04/11/2016 22:38

(@iLYASBAYRAM)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Kyocera ürünlerini düşünebilirsiniz. Toner maliyeti dayanıklılık ve sunduğu özellikler durumu ile iyi cihazlar.

Bahsettiğiniz serideki yazıcılardan internette bulamadım fakat linkteki yazıcıya sıcak bakıyorum. Bu yazıcı ile ilgili bilginiz var mı?

https://www.kyoceradocumentsolutions.com.tr/index/products/product/fs1060dn.html

Gönderildi : 04/11/2016 22:45

(@irfan-deveci)
Reputable Member

Siyah beyaz çıktı

Hızlı baskı alabilmeli

Maalesef o kadar bütçemiz yok.

oki c301dn var yarı fiyatina ama hem renkli hemde toner maliyeti yüksek mitaco var kyocera ile aynı fiyat hemen hemen ama çift taraflı modellerin fiyat aralıkları bu şekilde aşırı bir düşme olmuyor 

Gönderildi : 04/11/2016 23:17

(@irfan-deveci)
Reputable Member

Bahsettiğiniz serideki yazıcılardan internette bulamadım fakat linkteki yazıcıya sıcak bakıyorum. Bu yazıcı ile ilgili bilginiz var mı?

https://www.kyoceradocumentsolutions.com.tr/index/products/product/fs1060dn.html

toner muadil kullanırsanız orta seviye ama orjinal toner biraz maliyetli

Gönderildi : 04/11/2016 23:20

(@www-rizasahan-com)
_

Bahsettiğiniz temel yazıcı benim bahsettiğim çift tepsili, taramalı, çift taraflı tarama seri tarama, çift taraflı yazım özelliği olan bir cihaz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/11/2016 16:34

(@iLYASBAYRAM)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Bahsettiğiniz temel yazıcı benim bahsettiğim çift tepsili, taramalı, çift taraflı tarama seri tarama, çift taraflı yazım özelliği olan bir cihaz.

Çok fonksiyonlu olmasına gerek yok. Hızlı ve sorunsuz ollması yeterli bizim için.

Gönderildi : 06/11/2016 00:01

(@www-rizasahan-com)
_

Merhaba,

KYOCERA bence size iyi bir hizmet aracı olacaktır.

Gönderildi : 06/11/2016 01:43

Paylaş: