Forum

Nvidia ekran kartı ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nvidia ekran kartı kod:43 hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,531 Görüntüleme
(@TunahanOgul)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

İyi günler çözümpark üyeleri.Sizlere bir sorum olacak çözebilirseniz memnun olacağım.Bu sorunu çözmek için uzun süre uğraştım fakat bir sonuca varamadım.Sorunum şu: Nvidia gt 630 ekran kartımda şu hatayı alıyorum "sorun bildirdiğinden windows bu aygıtı durdurdu. (kod 43)" aygıt yöneticisinde ise sarı ünlem işareti var.Driverları kaldırıp tekrar yüklemeyi denedim aynı hatayı aldım usbstor dosyalarını kopyalayıp yapıştırdım buna rağmen pc yi kapatıp açtığımda bu sorunla karşılaştım.Donanımsal bir sorun olmadığını düşünüyorum çünkü bu işlemleri yaparken veya aygıtı devredışı bırakıp tekrar etkinleştirdiğimde aygıt normal olarak çalışıyor fakat pc yi kapatıp tekrar açtığımda yine bu sorunla karşılaşıyorum çalışan ekran kartı durduruluyor.Buna bir çözüm önerir misiniz.

Gönderildi : 31/07/2016 02:18

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Cihazının marka modeli ve kullanılan işletim sistemi nedir?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/10/2016 00:30

Paylaş: