Forum

3g destekli (simkar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

3g destekli (simkartlı) wireless modem ihtiyacı

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
532 Görüntüleme
(@EmreKaynak)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

3g destekli (simkart girişi olacak)ve VPN bağlantısına olanak verecek  2 adet modem ihtiyacım var. Marka model çok önemli değil. 2 gündür tedarikçi firmalardan araştırıyorum ancak pek bir yol alamadım. 

Konu ile ilgili yardımlarınız ricasıyla

Emre KAYNAK 

Gönderildi : 05/09/2012 21:33

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

GlobeSurfer 3 ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir hocam 

Gönderildi : 06/09/2012 12:31

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Sadece 3G mi olacak yoksa 3G yi yedek kullanıp ADSL veya G.SHDSL de olacak mı?

ADSL + 3G          Cisco 887

G.SHDSL + 3G    Cisco 888G+K9

Gönderildi : 06/09/2012 13:30

(@EmreKaynak)
Eminent Member
Konu başlatıcı

GlobeSurfer 3 ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir hocam 

Cevap için çok teşekkürler. Nereden tedarik edebilirim, bununla ilgili bir bilgi var mı? Spec.'lerini okuduğum kadarıyla fazlasıyla işimi görecek gibi gözüküyor cidden.

Gönderildi : 06/09/2012 14:03

(@EmreKaynak)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Cevap için çok teşekkürler, birinci seçenek olarak globesurfer'ı tedarik etmeye çalışıcam, başarılı olamazsan öneriniz doğrultusunda cisco'ya yönelicem.Sadece 3g'li olacak diye tahmin ediyorum ama yineden netleştiricem konuyu. Trafik kameralarının içine konulacak çünkü.

Selamlar

Emre 

Gönderildi : 06/09/2012 14:30

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Cevap için çok teşekkürler, birinci seçenek olarak globesurfer'ı tedarik etmeye çalışıcam, başarılı olamazsan öneriniz doğrultusunda cisco'ya yönelicem.Sadece 3g'li olacak diye tahmin ediyorum ama yineden netleştiricem konuyu. Trafik kameralarının içine konulacak çünkü.

Selamlar

Emre 

Kablosuz işinizi görürmü bilmem ama bu cihaz 21Mb bağlanıyor gayette hızlı ve 20saate yakın bekleme ve 4 saat kullanım gibi bir pili var.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/vinnailesi/Turkcell-VINN-WiFi.aspx  

Gönderildi : 06/09/2012 15:43

(@EmreKaynak)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Selamlar

Emre 

Kablosuz işinizi görürmü bilmem ama bu cihaz 21Mb bağlanıyor gayette hızlı ve 20saate yakın bekleme ve 4 saat kullanım gibi bir pili var.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/vinnailesi/Turkcell-VINN-WiFi.aspx  

Yok bunu biliyorum, ancak dediğim gibi ihtiyacım olan 3g'li bir modem, trafik kameralarının içine koyulacak. Ve erişim devamlı mümkün olacak 3g ile.

Gönderildi : 06/09/2012 16:24

Paylaş: