Forum

Windows 2000 yazıcı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 2000 yazıcı kurma problemi

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
518 Görüntüleme
(@EsatGUNES)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

Canon mf 5980 dw  yazıcı aldım, ancak kuracağım makinalar windows 2000 işletim sistemi kullanıyorlar. Bu bilgisayarlara bu yazıcıyı tanıtmam gerekli.

Böyle bir sorun yaşayıp driver bulan arkadaşlar paylaşabilirler ise sevinirim.

Teşekkürler

Gönderildi : 03/04/2012 18:02

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4340
Co-Helper

Ürünün sitesinde win2k driver var görünüyor. PCL 6 kurabilirsiniz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/04/2012 20:11

(@EsatGUNES)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Kurdum ancak yazı gönderildiğinde kağıt bitti şeklinde direkt bir uyarı alıyorum. Bunun dışında birde ağ üzerinden tarama sıkıntım var tabi.

İlgin için teşekkür ederim

Gönderildi : 04/04/2012 14:27

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4340
Co-Helper

Bu uyarıyı windows mu veriyor Canon'un uygulaması mı.

Açıkçası w2k için ağ uygulamasında problem yaşanması yüksek ihtimal. Salt driver ile çalıştırmak zorlu olabiliyor güncel Canon'ların uygulamaları biraz garip. Bence cihazı başka bir işletim sistemine yükleyin w2k onun üzerinden kullansın. w2k driver'ını yüklediğiniz pc'ye manuel eklersiniz. 

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/04/2012 13:12

(@EsatGUNES)
Eminent Member
Konu başlatıcı

http://www.canon-europe.com/Support/Consumer_Products/products/Fax__Multifunctionals/Laser/LaserBase_MF_series/i-SENSYS_MF5980dw.aspx?type=download&page=1

5980dw driverina buradan ulaşılabilir arkadaşlar.

Gönderildi : 22/05/2012 20:55

Paylaş: