Forum

kaspersky sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

kaspersky sorunu

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
419 Görüntüleme
(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Bu client pclerden birini baska bir virus programiyla safemodda taratmani tavsiye ediyorum.

Gönderildi : 08/02/2012 13:29

(@kemalettintaylan)
Gönderiler: 279
Reputable Member

merhaba arkadaşlar şirket bünyemizde 25 adet pc 3 adet sunucu bulunmakta. 9 pc ye kaspersky kurunca bilgisayar açılır açılmaz kitleniyor restart etmem gerekiyor sonra kaldırınca kaspersky düzeliyor. sunucularımdan birtanesine kurunca makina yavaşlıyor hantallaşıyor. kaspersky ile görüştüm bağlandılar baktılar adamlar bile çözemedi. hiç böyle sorunla karşılasan ve çözüm yolunu bilen varmı

Avira Recue Cd ile tarama yapmayı denedın mı   http://www.avira.com/en/support-download-avira-antivir-rescue-system  

Gönderildi : 08/02/2012 14:28

(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar cevaplarını yeni okuyabildim. sistem yeniden kurulu hdd üzerinde işletim sisteminden başka birşey yok. network ağına bile takmadan kurulumunu yapıyorum ama bilgisayar donuyor.

Gönderildi : 09/02/2012 12:54

(@burcucengel)
Gönderiler: 9
Eminent Member

Merhaba Sedat Bey,

Yaşadığınız sorun ile ilgili eğer telefon ile destek almak isterseniz 0(212) 573 15 75 arayabilirsiniz. Ya da dilerseniz iletişim bilgilerinizi mesaj yolu ile benimle paylaşırsanız size geri dönüş yapabilir yardımcı olabiliriz.

İyi Çalışmalar,

Gönderildi : 09/02/2012 13:38

Paylaş: