Forum

netbook için i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

netbook için işletim sistemi seçimi

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
366 Görüntüleme
(@KenanDogan)
Gönderiler: 938
Noble Member
Konu başlatıcı

mobil kullanıcılar için netbook ihtiyacımız olacak netbook seciminde w7 home ve pro secenekleri var. mobil kullanıcılar web tabanlı bir yazılım kullanıcaklar ve outlook , office . işletim sistemi seciminde karar veremedik home ve pro arasında. sormak istediğim home secemessek devamlı dışarıda olan biri ileride şirket arasında neler yapamaz su an için şirketin ileriye donuk bir projesi yok . mesela exchange kursak ileride nasıl etkiler bunları yada başka sizin aklınıza gelen yazılım kurarsak neleri yaparız neleri yapamayız

yardımlarınız için teşekkürler.

Gönderildi : 19/07/2011 17:16

(@BarisKayaturk)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Home edition alırsanız kullanıcıları domaine alamazsınız en basit ve bariz sizi kısıtlayacak özellik budur. Pro'dan şaşmayın.

Gönderildi : 19/07/2011 18:08

(@Anonim)
Gönderiler: 0

netboklar starter ile gelir.  bence pro falan kurmaya gerek yok. şimdilik. ihtiyaç olunca alınır ama netbok adı üstünde yatırım yapılacak makinalar değil.

ayrıca eer aynı kullanıcıların masaüstü bilgisayrlrı varsa kutulu ürün alırsanız aynı anda her iki bilgisayarda aynı lisansı kullanabilirsiniz. zaten kampanyadan d olayı home&business fiyatı çok iyi.

Gönderildi : 06/08/2011 20:15

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

mobil kullanıcılar için netbook ihtiyacımız olacak netbook seciminde w7 home ve pro secenekleri var. mobil kullanıcılar web tabanlı bir yazılım kullanıcaklar ve outlook , office . işletim sistemi seciminde karar veremedik home ve pro arasında. sormak istediğim home secemessek devamlı dışarıda olan biri ileride şirket arasında neler yapamaz su an için şirketin ileriye donuk bir projesi yok . mesela exchange kursak ileride nasıl etkiler bunları yada başka sizin aklınıza gelen yazılım kurarsak neleri yaparız neleri yapamayız

yardımlarınız için teşekkürler.

Windows Xp PRO üzerine çıkmayın, Atom işlemciler tam bir hayal kırıklığı. 

Gönderildi : 09/08/2011 19:01

Paylaş: