Forum

Silinen Partitionla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Silinen Partitionları - Verileri Geri Getirmek için???

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
481 Görüntüleme
(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar ghostla 320lik dolu bir diski 320lik başka boş bir diske birebir kopyalamak istioyrdum fakat
diskleri karıştırıp boş diski dolu diske kopyaladım anlayacağınız dolu diskide kaybettim. Bomboş bir disk
var elimde. Silinen bu partitionu nasıl geri getirebilirim. Benzer şeyler başına gelmiş arkadaşlar bilgi
verirse çok iyi olur. Çünki deneme yanılma yaparak diski dahada kötü duruma getirmek istemiyorum..

(Daha önce partitionu tamamen silip geri getirdiğim oldu. Fakat bu diskte partition silindi ardında yeni partition
oluşturuldu.)

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Gönderildi : 03/03/2011 12:45

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Arkadaşlar ghostla 320lik dolu bir diski 320lik başka boş bir diske birebir kopyalamak istioyrdum fakat
diskleri karıştırıp boş diski dolu diske kopyaladım anlayacağınız dolu diskide kaybettim. Bomboş bir disk
var elimde. Silinen bu partitionu nasıl geri getirebilirim. Benzer şeyler başına gelmiş arkadaşlar bilgi
verirse çok iyi olur. Çünki deneme yanılma yaparak diski dahada kötü duruma getirmek istemiyorum..

(Daha önce partitionu tamamen silip geri getirdiğim oldu. Fakat bu diskte partition silindi ardında yeni partition
oluşturuldu.)

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,

getdataback, file scavanger v.b. programlarla taratmayı deneyiniz. Bir programın bulamadığını ötekisi bulabiliyor. Malesef tüm programlarla denemekten başka yapacağınız birşey yok.

Gönderildi : 03/03/2011 14:12

(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

Mesajın için teşekkür ederim.

Easeus Partition Recovery programıyla yaklaşık 280 gblık verimi tamamen çalışır durumda geri getirdim. Sadece sistemin olduğu partitionu geri alamadım ama ziyanı yok. Imagedan geri yükledim..

Gönderildi : 06/03/2011 19:33

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Mesajın için teşekkür ederim.

Easeus Partition Recovery programıyla yaklaşık 280 gblık verimi tamamen çalışır durumda geri getirdim. Sadece sistemin olduğu partitionu geri alamadım ama ziyanı yok. Imagedan geri yükledim..

Geçmiş olsun.

Gönderildi : 06/03/2011 22:51

Paylaş: