Forum

İnternette kendiliğ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İnternette kendiliğinden sapkın sayfalar acıyor

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
372 Görüntüleme
(@Registry)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var.İnternet sayfasına tıkladıgımda google felan acıp girmek istediğim sitelere girdiğimde kendiliğinden sapıkca,abesce sayfalar açılıyor. Zor durumda kalmak istemiyorum.Format atmadan nasıl halledebilirim bu konuyu, işletim sistemin Xp Pro. Teşekkürler.

Gönderildi : 03/06/2010 20:10

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Güncel olan Antivirus ve antispam,vs.. programı ile makinayı güvenli mod'da taratabilirsin.

Gönderildi : 03/06/2010 20:15

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Bilgisyarınızda virüs olduğu açık.Sistem geri yükleme ile sorunu çözebilirsiniz.Bu sorunun ne zamandan beri olduğunu kestirebilirseniz o günden önceki bir güne sistem geri yüklemesi gerçekleştirin.Alternatif olarak bir virüs programı bulun ve taratma yapın.Örn:Microsoft Essential Security ücretsizdir.

Gönderildi : 03/06/2010 20:17

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Trojan remover ve hijackthis ile tarama işlemleri yapınız. Ayrıca msconfig / startup kısmında açılışta çalıştırılan farklı bişeyler varsa kaldırın.

Keyilfi çalışmalar.

Gönderildi : 03/06/2010 20:43

(@cheliksel)
Gönderiler: 9
Active Member

Virüsten ziyade spyware saldırısı olduğu belli.
En basitinden, spyware search and destroy yadan advanced systemcare kurarak ki ikiside ücretsiz kullanılabiliyor, yapacağınız tarama sonucunda sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz.

Gönderildi : 06/07/2010 04:56

Paylaş: