Forum

Extract Dizinini Ay...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Extract Dizinini Ayarlama

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
432 Görüntüleme
(@umitkayacan)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

mrb. herkese
harici disk ile ilgili bir sorunum var bir türlü halledemedim işin aslı şöyle
harici disk'te bulunan program arşivimden bir program kurdum  buraya kadar sorun yok ama başka programlar  daha büyük programlar kurmaya çalıştığımda permession hatası alıyorum program kurulmuyor
 masaüstünde  herhangi bir exe dosyasına tıkladığımda extract yeri olarak F: yi yani harici diski görüyor
ilk kurulumu orada yaptığım için olabilirmi acaba bu sorunu nasıl aşabilirim

Gönderildi : 28/03/2010 01:11

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba diskin dosya formatı nedir?Fat ntfs?İzinlerde kendinize full hak varmı permision hatası tam olarak ne?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/03/2010 01:46

(@huseyinsevin)
Gönderiler: 821
Prominent Member

Herhangi bir hatadan ekran görüntüsü alsak? Yani sorununuzu tam anlamak biraz zor geldi bana.

Gönderildi : 28/03/2010 01:52

(@umitkayacan)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

dosya formatı ntfs izinler tmm bilg. yöneticisiyim
resim olarak tekrar yakalayamadım resmi ama "kaynağı ulaşımda izin yok" gibi ing. bir hata mesajı veriyor özellikle 08 sql server da

Gönderildi : 28/03/2010 04:05

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Ben en başta nasıl bir şey yaptığnızı pek anlayamadım, kurduğunuz program neydi? harici diskte bulunan bir programı C:\Program Files\ altına mı kurdunuz? Tam olarak detayı verebilir misiniz, ve de mümkünse ekran görüntüsünü?

Gönderildi : 06/04/2010 16:46

Paylaş: