Forum

Bad Argumant

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bad Argumant

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
398 Görüntüleme
(@umitkayacan)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

mrb. lar şu hdd sorununu halletmiş değilim
partion magic prog. nı yükledim  dediğim hdd yi tekrar dan biçimlendireyim dedim şöyle hatalar var bi bakarssanız yardımcı olabilirmisiniz

/
/
/
hataları adım adım yazdım inş. bi şey bulabilirim.

Gönderildi : 11/11/2009 00:27

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bozuk diskinizi biostan boot sırasında en başa alın.Daha sonra bir windows xp cdsi kullanarak bilgisayarı başlatın.Kurulum seçenekleri karşınıza geldiğinde kurtarma konsolunu seçin.Karşınıza dos ekranı gelince fixmbr yazın ve enterlayın.

Diskinizin mbr kaydı düzeltilecektir(büyük ihtimalle  )

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 11/11/2009 12:54

Paylaş: